Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ OLAPLEX

OLAPLEX став справжнім проривом у технологів в області відновлення волосся.

Для волосся - це універсальний засіб протектор, який не містить силікону, сульфатів, фталатів і альдегідів. Препарат здатний відновити або підсилити дисульфідні зв'язки всередині волосся, що відповідають за природну щільність і еластичність. OLAPLEX здатен відновлювати волосся до, під час і навіть після будь-якого хімічного або механічного впливу на них.

Винахідники OLAPLEX грунтувалися більш на засадах хімії, ніж на принципах косметології. Як відомо, волосся - це з'єднання ланок різних амінокислот, а особливості волосяного покриву залежать від послідовності цих ланок. Вплив ззовні сприяє їх розщепленню, що веде до втрати своєї сили, краси і здоров'я. OLAPLEX для волосся здатний на молекулярному рівні виправляти всі ці пошкодження.

Ця система відновлення прекрасно підходить тонкому пористому і тьмяному волоссю, позбавленого сяйва і яскравого блиску. OLAPLEX здатний виправити структуру вашого волосся, пошкодженого в результаті попередніх процедур фарбування, надати більш стійкий насичений і виразний колір волоссю після фарбування.

В результаті відновлення системою OLAPLEX Ви зможете кардинально змінити колір свого волосся при цьому ефективно захистити його від негативного впливу. Структура Вашого волосся покращиться, воно буде гладкими і рівними, що позитивно відіб'ється не тільки на його зовнішньому вигляді, але також і на якості щоденного укладання. Волосся стане м'якими, приємними на дотик, воно перестане сіктися і обламуватися, з'явиться здоровий глянсовий блиск.

Існують кілька видів зовнішнього впливу, при кототори'х необхідно використовувати відновлює систему OLAPLEX:

  • При блондуванні волосся. Це найважливіше застосування OLAPLEX, так як освітлення волосся пудрою найбільш руйнівна процедура при фарбуванні.
  • При фарбуванні і тонуванні. Структура відновлюється, отже колір менше вимивається.
  • При хімічній завивці. Це дуже агресивна процедура для волосся, але при правильному додаванні в технологічний процес хімічної завивки, можна знизити пошкодження і отримати кучері надовго.
  • Окремий догляд. Відхід з OLAPLEX дозволяє повернути ту якість волосся, яка було у Вас від природи.

Тривалість процедури: 60 хв.

Вартість:

600 грн / 900 грн / 1200 грн (залежить від довжини волосся) 

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити