Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Колорування волосся

Колорування - спеціальний спосіб фарбування волосся пасмами в різні кольори. Це один з найбільш модних способів фарбування волосся. При колоруванні акцент робиться на створенні плавних, ледь помітних переходів кольорів.

Колорування волосся схоже з меліруванням, але принципова різниця між цими техніками полягає в тому, що в першому випадку проводиться повноцінне фарбування волосся різними кольорами, в той час як у другому - лише освітлення пасм за допомогою одного кольору.

Головною перевагою колорування вважають можливість кардинальної зміни іміджу, піддаючи обробці не все волосся, а лише деякі пасма, що мінімізує шкоду волоссю.

 

ОМБРЕ

Класичний і найбільш поширений варіант цієї техніки - це двохтональне фарбування з межею по горизонталі.

Межа двох кольорів може бути як чіткою, так і розмитою, коли колір волосся біля коріння плавно перетікає в інший колір на кінцях волосся.

У коренів найчастіше використовують більш темні натуральні відтінки, при цьому співвідношення величини темної і світлої зони може бути різним.

 

 

ШАТУШ

На сьогоднішній день є однією з найбільш популярних технологій фарбування, що представляє плавний перехід від темних відтінків до більш світлих.

Ця популярна техніка відрізняється від класичного фарбування в виконанні роботи. Після застосування техніки Шатуш волосся виглядає живими і блискучими, а образ набуває бездоганну елегантність. За кінцевим результатом техніка схожа з ультрамодним омбре і каліфорнійським меліруванням.

Головне завдання фарбування Шатуш - створення плавного, максимально натурального розтушовування блонду по всій довжині волосся з поглибленням кольору в прикореневій зоні. Цього можна досягти за допомогою різних технологій нанесення освітлюючої фарби, наприклад, за допомогою начісування або техніки «розтягування тону» з використанням спеціального гребінця та ін.

Основна перевага фарбування Шатуш полягає в тому, що колірні переходи можна зробити дуже плавними і «розмитими», а межу між відростаючим корінням і освітленої частиною волосся - максимально природною. Технологія Шатуш дозволяє робити перерву між фарбуванням не менше 3-х місяців, що суттєво береже волосся, економить час, в порівнянні з традиційним мелірування на фольгу.

Шатуш - практичне універсальне фарбування і підійде як шатенкам, так і русявим для будь-якого віку, типу і кольору волосся. Так само дана техніка рекомендується натуральним блондинкам, бажаючим оживити свій природній колір.

 

БАЛАЯЖ

Основна концепція - фарбування кінчиків волосся, надзвичайно цікаво виглядає як на коротких стрижках, так і на довгому волоссі.

У цій техніці бере в гору двохтональне фарбування. Допускається різна колірна гамма фарбування Балаяж, але найбільшою популярністю користується фарбування з використанням максимально наближених до натуральних відтінків з яких можна створювати вишукані «колірні пари». Нижня частина волосся забарвлюється в стилі брондування волосся з плавним переходом до затемненої прикореневої зони.

Такий вид колорування, безумовно, можна віднести до категорії делікатного фарбування волосся. Але тільки в тих випадках, якщо:

  • Кольоровому фарбуванню або освітленню піддається тільки нижня частина волосся;
  • Верхня частина волосся залишається або натурального кольору, або забарвлюється по делікатній технології в натуральні відтінки з русої і темної палітри кольорів.

Існує безліч креативних варіантів фарбування Балаяж, як для темного, так і для світлого волосся, все залежить від фантазії майстра, Вашого віку і стилю, від модних тенденцій сезону. Кольори, які використовуються для фарбування нижньої частини волосся можуть бути не тільки натуральних, але і будь-яких кольорових відтінків. Допускаються комбінації «світлий верх - темний низ», і навпаки: «темний верх - світлий низ».

Розмір зони фарбування також може бути різним, межа кольорів може розташовуватися і досить високо - на рівні вух або скул, і дуже низько - у самих кінчиках волосся. Межа колірного переходу при фарбуванні Балаяж може бути, як досить чіткою, так і акварельно-розмитою, з плавним «перетіканням» кольору.

МЕЛІРУВАННЯ

Мелірування волосся - це фарбування волосся окремими пасмами. Процес мелірування полягає в змішуванні натурального кольору волосся і кольору, в який планується пофарбувати пасма.

Кінцевий результат безпосередньо залежить від трьох важливих компонентів, які потрібно враховувати - це колір волосся перед фарбуванням, колір для пасм і технологія набору пасм.

Мелірування надає волоссю здоровий обсяг і підкреслює глибину кольору. Майстерно виконане майстром мелірування волосся здатне надати вашому вигляду абсолютно нового значення, шарм і вишуканість.

 

Фарбування волосся складне фарбою L'oreal/Wella (в залежності від довжини) - 1400/1800/2500 грн;

Фарбування волосся складне фарбою Mounir (в залежності від довжини) - 2100/2700/3500 грн;

Відновлення волосся під час фарбування SMARTBOND (L'oreal) в залежності від довжини - 200/300/400 грн;

Відновлення волосся під час фарбування OLAPLEX в залежності від довжини - 300/450/600 грн;

Відновлення волосся під час фарбування ARKITEKT (Mounir) в залежності від довжини - 350/500/650 грн.

 

*** Миття, сушка, вкладання включені у вартість.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити