Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Обгортання з морськими водоростями і грязями (SEAWEED SYNERGY)

Дана процедура - одна з найефективніших СПА-терапій, спрямованих на зниження ваги, в результаті якої значно зменшуються обсяги всього тіла (зменшення аж до двох розмірів). особливо цінний компонент цієї процедури - фукус - коричнева водорість, що виростає на підводних скелях Атлантики і Ла-Маншу. Будучи одним з основних постачальників йоду та вітаміну С, фукус володіє сильними дренуючими властивостями. Водорості стимулюють фібробласти - клітини, відповідальні за синтез колагену в шкірі.

Переваги процедури в центрі косметології SHINE:

Одна з головних переваг продукції Gerard's в тому, що завдяки великому вмісту в ній екстрактів, які видобуваються методом холодного віджиму, а не хімічними способами, гомеопатичним компонентам і відсутності аромату, вона є повністю гіпоалергенною продукцією. Професійна косметика Gerard's , кожен засіб якої створено для вирішення конкретного косметичного завдання, має тонкий легкий аромат завдяки природним компонентам, і виготовляється відповідно до методів давньоіндійського вчення Аюрведи.

Компанія Gerard's завжди використовує для своїх продуктів інгредієнти, виключно натурального походження і запатентовані біотехнології. Професійна косметика Gerard's включає повний набір засобів для догляду за обличчям і тілом з екологічно чистих і натуральних інгредієнтів.

Грязь, що містить морські водорості - унікальна речовина, отримана з суміші зеленої глини, термальної мінеральної води, морських водоростей виду фукус і активних інгредієнтів (плюща звичайного, кінського каштана, папаї), що володіє дренуючими, протизапальними та протинабряковими властивостями. Ліофілізовані водорості активують циркуляцію крові і підшкірну циркуляцію лімфи, стимулюють клітинний метаболізм, допомагаючи виводити токсини і надаючи детоксифікуючий і насичуючий тканини киснем ефект.

Протипокази до проведення процедури:

  • Злоякісні, доброякісні новоутворення,
  • Дерматити різної етіології,
  • Вагітність і лактація,
  • Гострі інфекції , запальні і гнійні процеси,
  • Системні захворювання крові,
  • Декомпенсація серцевої діяльності,
  • Порушення цілісності шкірного покриву,
  • Лімфангоїти і лімфаденіти.

Тривалість процедури: 60 хв.

800.00 грн

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити