Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


PepperAromaTherapy - обгортання з білою глиною і ефірним маслом перцю (Gerard’s)

Це інноваційний професійний інструмент, абсолютно унікальний і забезпечує помітний і негайний результат після перших сеансів: розблоковуються  суглоби, очищається лімфатична система, виводиться надмірна рідина, активується мікроциркуляція, що необхідна при боротьбі з целюлітом будь-якого типу і надлишковою вагою. Це приголомшлива холістична методика впливає не тільки на тіло і обличчя, але і на стан душі, приносячи з собою відчуття легкості і глибокої релаксації.

Переваги процедури в центрі косметології SHINE:

Одна з головних переваг продукції Gerard's в тому, що завдяки великому вмісту в ній екстрактів, які видобуваються методом холодного віджиму, а не хімічними способами, гомеопатичним компонентам і відсутності аромату, вона є повністю гіпоалергенною продукцією. Професійна косметика Gerard's , кожен засіб якої створено для вирішення конкретного косметичного завдання, має тонкий легкий аромат завдяки природним компонентам, і виготовляється відповідно до методів давньоіндійського вчення Аюрведи.

Компанія Gerard's завжди використовує для своїх продуктів інгредієнти, виключно натурального походження і запатентовані біотехнології. Професійна косметика Gerard's включає повний набір засобів для догляду за обличчям і тілом з екологічно чистих і натуральних інгредієнтів.

Холістичний догляд, розроблений для досягнення різних результатів: очищення лімфатичних вузлів, дренаж і активація мікроциркуляції; допомагає в боротьбі з усіма типами целюліту, завдяки поєднанню білого бруду, води Мертвого моря і перцю, активного "передавача" з термогенним і стимулюючим впливом на метаболізм клітин.

Протипокази до проведення процедури:

  • Злоякісні, доброякісні новоутворення,
  • Дерматити різної етіології,
  • Вагітність і лактація,
  • Гострі інфекції , запальні і гнійні процеси,
  • Системні захворювання крові,
  • Декомпенсація серцевої діяльності,
  • Порушення цілісності шкірного покриву,
  • Лімфангоїти і лімфаденіти.

Тривалість процедури: 120 хв.

700.00 грн

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити