Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


БАМБУКОВИЙ МАСАЖ

Масаж бамбуковими паличками - ефективний спосіб позбавлення від целюліту. Також масаж сприяє лімфодренажу, зміцнює і тонізує організм, знімає нервову напругу і дарує релаксацію.

Бамбуковий масаж - одна з ексклюзивних технік від компанії Gerard's (Італія). В його основі - енергетичний і силовий вплив на організм за допомогою природного інструменту. Гладкі і тверді бамбукові палички різного діаметра впливають на рефлекторні крапки тіла. Стеблами більшого діаметра можна глибше опрацьовувати тканини. Інтенсивність масажу задає розслабляючий вплив або активний антицелюлітний і ремоделюючий.

Переваги процедури в центрі косметології SHINE:

Одна з головних переваг продукції Gerard's в тому, що завдяки великому вмісту в ній екстрактів, які видобуваються методом холодного віджиму, а не хімічними способами, гомеопатичним компонентам і відсутності аромату, вона є повністю гіпоалергенною продукцією. Професійна косметика Gerard's, кожен засіб якої створено для вирішення конкретного косметичного завдання, має тонкий легкий аромат завдяки природним компонентам, і виготовляється відповідно до методів давньоіндійського вчення Аюрведи.

Компанія Gerard's завжди використовує для своїх продуктів інгредієнти, виключно натурального походження і запатентовані біотехнології. Професійна косметика Gerard's включає повний набір засобів для догляду за обличчям і тілом з екологічно чистих і натуральних інгредієнтів.

Особливість бамбукового масажу - в тому, що він рекомендований як жінкам, так і чоловікам. Тільки цілі в цих випадках переслідуються різні. Біостимулювання бамбуковими паличками надає заспокійливу і релаксуючу дію, що ідеально підходить спортсменам. Спеціальні рухи відмінно витягують хребет і повертають рухливість суглобів. А активізація кровообігу, дренаж дуже дієві для усунення апельсинової кірки целюліту.

 Протипокази до проведення процедури:

  • Злоякісні, доброякісні новоутворення,
  • Дерматити різної етіології,
  • Вагітність і лактація,
  • Гострі інфекції , запальні і гнійні процеси,
  • Системні захворювання крові,
  • Декомпенсація серцевої діяльності,
  • Порушення цілісності шкірного покриву,
  • Лімфангоїти і лімфаденіти.

Тривалість процедури: 60 хв.

450.00 грн

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити