Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Ін`єкційні методики омолодження шкіри

PB SERUM BODY (Іспанія)

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

PBSerum Body - професійні препарати для усунення жирових відкладень в проблемних зонах, відновлення еластичності і мікрорельєфу шкіри, запуску процесу фізіологічного ремоделювання гіподерми. Основними перевагами препаратів - це інноваційна рецептура та відсутність консервантів, відчутний і тривалий ефект. Також плюсом є широкі можливості застосування.

Все це - PBSerum Body - лінія препаратів для корекції недоліків фігури (локальні жирові відкладення, всі форми целюліту).

Препарати PBSerum Body відмінно поєднуються з більшістю методик апаратної косметології, забезпечуючи ефект синергії. Це дозволяє зробити стандартну апаратну процедуру особливою, результат же буде помітний вже після перших двох сеансів.

Комплекс інтенсивної лінії по корекції обличчя і тіла. Механізм дії гранично прозорий і заснований на властивостях трьох ферментів, що виробляються нашим організмом: ліпази, колагенази і гіалуронідази.

 • Ліпаза каталізує розщеплення жирів і, таким чином, відбувається вплив на локальні жирові відкладення при відсутності побічних ефектів.
 • Коллагеназа руйнує старий колаген, стимулюючи при цьому синтез нового. Таким чином  відбувається руйнування фіброзних перемичок твердого целюліту і зменшення симптомів "апельсинової кірки".
 • Гіалуронідаза розщеплює власну гіалуронову кислоту і, тим самим, корегує надмірний вміст рідини в гіподермі. В результаті відбувається ефективний дренаж і видиме зменшення проявів набрякового целюліту.

Основна область застосування:

 • Лікування гіпертрофічних рубців, застарілих стрий (розтяжок). Курс лікування залежить від стану шкіри (1-6 процедур). Вартість 1 процедури - 2000 грн.
 • Ферментний ліполіз тіла. Курс лікування залежить від стану шкіри (2-8 процедур). Вартість 1 процедури - 2700 грн.
 • Ферментний ліполіз обличчя. Курс лікування залежить від стану шкіри (2-8 процедур). Вартість 1 процедури: щоки - 2500 грн., підборіддя 3500 грн.
 • Зменшення обсягів тіла, лікування целюліту, усунення вираженої атонічності і в'ялості шкіри, сильного провисання.

Курс лікування залежить від стану шкіри (3-10 процедур).

Вартість 1 процедури - від 2700 грн.

 

SOLIDERM 4 (PHYLOSOPHY, Франція)

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

Препарати SOLIDERME об'єднали в собі властивості філлера і засоби для глибокого зволоження. У складі препарату міститься маннитол.

Маннитол - антиоксидант, сприяє виведенню з тканин вільних радикалів, завдяки чому поліпшується стан тканин і мінімізується руйнування в них гіалуронової кислоти, зменшує запальну реакцію в місці введення препарату.

Заповнює дефіцит тканин на скронях, вилицях, спинці носа. Відновлює водний баланс шкіри і еластичність, уповільнює старіння шкіри, завдяки антиоксидантній властивості маннитола, сприяє фізіологічної активації процесів синтезу колагену. Ефект від застосування може зберігатися до 24 місяців.

Покази до проведення процедури:

 • Волюметричне (об'ємна контурна пластика) корекція обличчя;
 • Заповнення зморшок і складок;
 • Корекція рубців і стрий;
 • Поліпшення щільності і еластичності шкіри.

1 мл - 5000 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.

Попередня консультація лікаря безкоштовна.

Тривалість процедури: 60 хв.

 

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити