Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Контурна пластика губ

Контурна пластика губ застосовується не тільки для боротьби з віковими змінами, але і дозволяє виправити «рідну» форму губ, якщо та з якихось причин не задовольняє їх володарку.

Покази до проведення процедури:

 • Збільшення об'єму губ;
 • Асиметрія губ, нечіткий контур, неправильна форма губ;
 • Зморшки навколо губ, опущені куточки рота;
 • Тонкі, тьмяні або сухі губи;
 • Вроджені дефекти губ і наслідки травм.

Протипокази до проведення процедури:

 • Онкологічні захворювання;
 • Захворювання крові;
 • Епілепсія, герпес, інфекційні захворювання;
 • Вагітність і лактація;
 • Алергія на препарат.

Результат:

 • Правильна лінія губ, підкреслений контур, привабливий об'єм;
 • Губи зволожені та яскраві;
 • Результат зберігається 9-12 місяців.

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

1. Juvederm (США) - серед основних причин популярності філерів Juvederm косметологи називають їх пластичність, піддатливість, відсутність міграції під шкірою, здатність тримати задану форму і об'єм протягом гарантованого виробником терміну (до 1 року - звичайні філери, близько 18 місяців і більше - щільні волюметрики) і, звичайно, перевірена часом безпечність  імплантатів.

Основою всіх препаратів є добре зарекомендувавша себе в косметології гіалуронова кислота нетваринного походження, стабілізована за унікальною технологією тривимірної матриці 3D Matrix, що наділяє гелі особливими властивостями. У порівнянні з конкурентними марками, філери Juvederm відрізняються високою пластичністю і когезивністю, завдяки якій молекули гіалуронової кислоти дуже щільно з'єднуються з тканинами дерми і утворюють свого роду міцний каркас, стійкий до температурних коливань і зовнішнім факторам. Якщо дія стандартного дермального наповнювача зберігається в середньому 6 - 8 місяців, то засоби Ювідерм відмінно зберігаються під шкірою від 1 року і більше, в залежності від розв'язуваної естетичної проблеми та індивідуальних особливостей пацієнтів. Ще одною примітною гідністю всіх гелів Juvederm є їх однорідна консистенція, що створює максимально натуральний ефект омолодження. Косметологи відзначають, що з цією продукцією працювати дійсно легко і комфортно, так як очікуваний ефект можна спрогнозувати наперед і не боятися, що філлер розтечеться, мігрує або ляже нерівно.

2. Teosyal (Швейцарія) - високі стандарти виробництва філерів лабораторії TEOXANE гідно оцінені Міжнародної Фармакопеї, чиї вимоги на сьогодні навіть нижче рівня якості препаратів компанії. Вся серія Teosyal проходить складний процес очищення від залишкових протеїнів і бактерій. В результаті - «чистота» активної речовини дозволяє уникнути проблем, які виникають при введенні менш якісних препаратів. Побічні ефекти і алергічні реакції у випадку з препаратами Teosyal виникають за все в 1 випадку з 15 000. Таким показником можуть «похвалитися» одиниці компаній на ринку.

Запатентована технологія виробництва дозволяє створювати додаткові зв'язку в молекулах кислоти, що робить її більш стійкою і допомагає залишатися в тканинах довше в порівнянні з багатьма аналогічними препаратами.

Молекули гіалуронової кислоти, які потрапляють з введенням субдермальних гелів в глибокі шари шкіри, створюють всередині «депо» гіалуронової кислоти, які «піднімають» поверхню, притягують вологу в клітини, насичують і живлять поверхню губ, активізують біологічні процеси в шкірі. За рахунок цього ефекту губи виглядають об'ємніше, чіткіше, яскравіше, молодше.

3. Belotero (Німеччина) - в основі монофазного коректора лежить стабілізована гіалуронова кислота концентрацією 22,5 мг / мл з перехресної прошивкою молекул. Для модифікації полімеру застосовується метод когезивних поліуплотненной матриці (КМП), заснований на поступовому зв'язуванні молекул гіалуронату, що дозволяє створити повністю очищений від шкідливих домішок наповнювач з оптимальними в'язко-еластичними властивостями. Така структура гелю формує в тканинах свого роду щільний каркас з діючої речовини, що утримує достатню для нормалізації обмінних процесів кількість вологи. Філер зберігається під шкірою до 12 місяців, прекрасно поєднується зі своїми тканинами пацієнта і не провокує алергії або серйозних ускладнень. Стабільні властивості гелю зберігаються протягом усього терміну дії без необхідності повторного введення.

4. Neuramis (Південна Корея) - дермальний наповнювач у вигляді стерильного прозорого гелю стабілізованою ГК виробництва японської компанії Shiseido.

Головна особливість препаратів Neuramis і його відмінність від інших засобів подібної дії - у використанні унікальної технології SHAPE. Повна назва Stabilized Hyaluronic Acid & Purification Enhancement дослівно означає «стабілізована гіалуронова кислота і досконально очищена».

Найменування технології в повній мірі відображає метод синтезу гіалуронової кислоти для філлерів данной марки. Стабілізація гіалуронової кислоти, «зшивання» її ділянок здійснюються в два етапи. Цей процес забезпечує стійкий і тривалий ефект омолодження. Вдосконалений спосіб очищення стабілізованої гіалуронової кислоти передбачає видалення з речовини не тільки ендотоксинів, але і невикористаних часток BDDE. Мінімальний вміст в ГК стабілізатора BDDE робить її менш токсичною, підвищує якість продукту.

Безпека засобів Neuramis підтверджена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейським директоратом за якістю лікарських засобів та охорони здоров'я (EDQM), гель також сертифікований в Україні.

5. Princess (Австрія) - gрепарати даної марки є універсальним засобом вроботі з будь-яким типом шкіри і для будь-якого віку (після 18 років). Завдяки унікальній технології виробництва S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic And Reticulated Technology) виробнику вдається отримати молекули з особливо довгими міжклітинними ланцюжками, що забезпечує Princess Filler Lidocaine хорошу динамічну в'язкість, еластичність, гомогенність.

Завдяки тому, що філери цього бренду виробляються на основі гіалуронової кислоти підвищеного рівня очищення, їх можна використовувати, не роблячи пацієнту аллергопроб. Досконала пластичність і біосумісність попереджає здавлювання тканин, деформування структур клітин. Ці особливості дозволяють вводити ін'єкції, як самим молодим, так і найбільш літнім людям.

Вартість процедури:

Juvéderm Ultra 2 (США) з лідокаїном (0.5 мл) - 3500 грн;
Juvéderm Smile (США) з лідокаїном (0.5 мл) - 3750 грн
Juvéderm Ultra 3 (США) з лідокаїном (1 мл) - 5500 грн;
Juvéderm Volift (США) з лідокаїном (1 мл) - 6700грн;
Teosyal Kiss (Швейцарія) без лідакоїну (1 мл) - 5100 грн;
Belotero Balance (Німеччина) без лідакоїну (1 мл) - 5300 грн;
Belotero Intense Lidocaine (Німеччина) з лідокаїном (1 мл) - 5500 грн;
Neuramis Lidocaine (Південна Корея) з лідокаїном (1 мл) - 4400 грн;
Neuramis Deep Lidocaine (Південна Корея) з лідокаїном (1 мл) - 4600 грн;
Princess Filler (Австрія) без лідакоїну (1 мл) - 4100 грн.

У вартість процедури входить крем-анестезія.
Тривалість процедури: 60 хв.
Попередня консультація лікаря - безкоштовна.

Діє акція на контурну пластику губ -10%, умови акції - фото, відео до і після.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити