Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне - це інноваційний та ефективний напрямок в лікуванні даного захворювання, яке надає прекрасну альтернативу традиційним методам лікування вугрової хвороби.

Акне (вугрова хвороба) - одне з найпоширеніших захворювань шкіри. Захворювання шкіри проявляється в період статевого дозрівання, викликається запаленням сальних залоз і призводить до ураження потових залоз. В даний час, лікарі-косметологи вважають, що хвороба може проявлятися в будь-якому віці, в рівній мірі як у чоловіків, так і у жінок.

До традиційних методів лікування можна віднести різні харчові дієти, прийом антибіотиків, застосування антисептиків, розтин абсцесу, видалення рубців. Однак, як показує досвід, дані методи не дають стійкого в часі позитивного, в естетичному відношенні, результату.

Лазерна терапія вугрової хвороби, для багатьох пацієнтів, може бути єдиною альтернативою лікування акне.

Переваги BIOESTHE Smoothlight808, який використовується фахівцями центру косметології SHINE:

Компанія BIOESTHE була заснована в Італії в 1984 році. Персонал володіє тридцятирічним досвідом в сфері професійних розробок для індустрії краси. BIOESTHE пропонує інноваційні продукти, а також застосування ексклюзивних персональних методик у сфері здоров'я та краси.
Володіючи широкою розвиненою мережею дистрибуції в Італії та інших країнах світу, а також завдяки здатності задовольнити будь-які потреби в області краси та догляду, компанія заслужила Високу репутацію на ринку, Пропонуючи професіоналам інноваційний підхід, надійність, якість і престиж.

У наконечнику випромінювача Smoothlight808 розташована охлаждаемая сапфірове лінза оточена алюмінієвим охолоджуваних кільцем товщиною 3 мм. Подвійне охолодження гарантує комфорт і безболісність процедури для наших клієнтів, без використання анестезуючих препаратів. 

Основний принцип дії полягає в тому, що лазерний промінь проходить углиб шкіри на 0,4 см - на основний рівень залягання сальних залоз, які є головними в лікуванні вугрової хвороби. Потрапляючи на шкіру, лазер створює тепловий вплив (пацієнт може відчути легке поколювання шкіри), далі відбувається часткове руйнування клітин, які вистилають вивідні протоки сальних залоз (себоцітов). Таке лікування лазером знижує вироблення шкірного сала, паралельно гинуть бактерії і грибки, які виробляють порфірин і викликають локальне акне. Даний метод здійснює запуск блокування пускового механізму виникнення вугрової хвороби.

Фотодинамічний вплив лазера призводить до поліпшення припливу крові до осередків запалення. У зоні вугрових висипань, з потоком крові, надходять лейкоцити які пригнічують запалення в шкірі природним шляхом. Даний процес призводить до розсмоктування почервоніння після утворень (прищів).

У період курсу лікування лазером досягається ефект ремоделювання шкіри. Відбувається звуження шкірних пор, згладжування рельєфу шкіри, проходить пігментація шкіри, усуваються рубці, і відбувається профілактика їх утворення. Шкіра набуває рівномірний і здоровий колір.

Ефективність лазерної терапії базується на тому, що за допомогою спрямованого впливу лазера, знищуються бактерії в верхніх і глибших шарах шкіри, зменшується виділення сальних залоз, знімається поверхневе роздратування і здійснюється комплексне лікування дерми.

Необхідний курс процедур лазерного лікування акне підбирається лікарем-косметологом індивідуально кожному пацієнту. В середньому, курс лазерної терапії складають 7-10 сеансів, залежно від рівня тяжкості вугрової хвороби.

Тривалість даної процедури становить 20-30 хвилин. Через один-два сеанси лікування у пацієнта настає значне (видиме) поліпшення.

Часто можна поєднувати лікування акне на обличчі і на інших ділянках тіла (наприклад, спині). При важких формах акне, для досягнення стійкого результату, необхідно комплексне лікування вугрової хвороби. Необхідно поєднувати лазерну терапію з такими процедурами:

 • Чистки обличчя і тих ділянок шкіри, які цього потребують.
 • Пілінг для проблемної шкіри.
 • Різні процедури по догляду.

Покази до проведення процедури:

 • Вугровий висип
 • Прищі
 • Рубці постакне

Протипокази до проведення процедури:

 • Вагітність.
 • Цукровий діабет (інсулінозалежний тип).
 • Онкологічні захворювання шкіри.

Тимчасові Протипокази до проведення процедури:

 • Прийом фотосенсибілізуючих препаратів.
 • Гострі форми герпесу.
 • Свіжа засмага.

Результат:

 • Зупиняються гострі запальні процеси.
 • Стимулюється збільшення колагенових волокон в дермі, необхідних для загоєння висипань.
 • Запобігає утворенню пігментних плям і рубців після акне.
 • Видаляються ороговілі клітини.
 • Відновлюється баланс секреції сальних залоз, зменшується жирність шкіри.
 • Поліпшується колір обличчя, звужуються пори.

Стоимость: 

Обличчя - 400 грн;
Т- зона - 280 грн;
Декольте - 500 грн;
Плечі - 580 грн;
Верхня ділянка спини - 450 грн;
Спина - 750 грн;
Сідниці - 600 грн.

Діє знижка -35%!

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити