Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69

Відновлення волосся

ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ SMARTBOND

Смартбонд - це особлива система, розроблена компанією L'Oréal, що дозволяє відновити пошкоджену структуру фарбованого і освітленого волосся.

Коли волосся піддається фарбуванню, а  тим більше освітленню, їх структура порушується. Сильні хімічні препарати в складі освітлювачів і барвників можуть стати причиною руйнування слабких водневих зв'язків і сильних дисульфідних зв'язків волосся. Через іони в складі окислюючих продуктів зв'язки всередині волосся не піддаються відновленню.

Особливо гостро починають відчувати наслідки змін кольору клієнти, які мають справу зі зміною кольору волосся досить часто. Згодом волосся може стати більш тонким, ламким втратити блиск.

Завдяки системі Smart Bond, створеної розробниками L'Oreal Professionnel, тепер можливе відновлення структури волосся завдяки трьом продуктам системи.

Основним компонент продуктів Smartbond є малеїнова кислота, що дозволяє відновлювати кератинові зв'язки всередині волосся, видаляючи іони, і слабкі водневі зв'язки.

Результат завдяки системі догляду за волоссям Smartbond:

  • відновлення, зміцнення структури волосся;
  • захист волосся при фарбуванні, освітленні;
  • гладкість поверхні кожної волосини;
  • відновлення красивого здорово блиску;
  • забезпечення міцності волосся завдяки підтримки здорової структури.

Вартість:

400 грн / 600 грн / 800 грн (залежить від довжини волосся)

Записатись

ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ OLAPLEX

OLAPLEX став справжнім проривом у технологів в області відновлення волосся.

Для волосся - це універсальний засіб протектор, який не містить силікону, сульфатів, фталатів і альдегідів. Препарат здатний відновити або підсилити дисульфідні зв'язки всередині волосся, що відповідають за природну щільність і еластичність. OLAPLEX здатен відновлювати волосся до, під час і навіть після будь-якого хімічного або механічного впливу на них.

Винахідники OLAPLEX грунтувалися більш на засадах хімії, ніж на принципах косметології. Як відомо, волосся - це з'єднання ланок різних амінокислот, а особливості волосяного покриву залежать від послідовності цих ланок. Вплив ззовні сприяє їх розщепленню, що веде до втрати своєї сили, краси і здоров'я. OLAPLEX для волосся здатний на молекулярному рівні виправляти всі ці пошкодження.

Ця система відновлення прекрасно підходить тонкому пористому і тьмяному волоссю, позбавленого сяйва і яскравого блиску. OLAPLEX здатний виправити структуру вашого волосся, пошкодженого в результаті попередніх процедур фарбування, надати більш стійкий насичений і виразний колір волоссю після фарбування.

В результаті відновлення системою OLAPLEX Ви зможете кардинально змінити колір свого волосся при цьому ефективно захистити його від негативного впливу. Структура Вашого волосся покращиться, воно буде гладкими і рівними, що позитивно відіб'ється не тільки на його зовнішньому вигляді, але також і на якості щоденного укладання. Волосся стане м'якими, приємними на дотик, воно перестане сіктися і обламуватися, з'явиться здоровий глянсовий блиск.

Існують кілька видів зовнішнього впливу, при кототори'х необхідно використовувати відновлює систему OLAPLEX:

  • При блондуванні волосся. Це найважливіше застосування OLAPLEX, так як освітлення волосся пудрою найбільш руйнівна процедура при фарбуванні.
  • При фарбуванні і тонуванні. Структура відновлюється, отже колір менше вимивається.
  • При хімічній завивці. Це дуже агресивна процедура для волосся, але при правильному додаванні в технологічний процес хімічної завивки, можна знизити пошкодження і отримати кучері надовго.
  • Окремий догляд. Відхід з OLAPLEX дозволяє повернути ту якість волосся, яка було у Вас від природи.

Тривалість процедури: 60 хв.

Вартість:

600 грн / 900 грн / 1200 грн (залежить від довжини волосся) 

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити