Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69

Фарбування волосся

Фахівці центру косметології та дієтології SHINE використовують професійну косметику L'OREAL, яка радує дівчат своєї якісною продукцією вже більше ста років. На сьогоднішній день фірмові засоби для фарбування волосся заслуговують на особливу увагу, а інновації компанії створюють нові напрямки в світовій індустрії.

Технологія фарбування L'OREAL INOA використовує масло, а не аміак, тому Ви не відчуєте різкого запаху, а волосся стане м'яким і не втратить живого блиску. Завдяки великій палітрі відтінків, можна досягнути неймовірних результатів.

Якщо Ви не хочете змінювати свій натуральний колір, а тільки освіжити його, то в SHINE Вам запропонують лінійку DIA Richesse. Така фарба лише трошки освітлить загальний тон, додасть волоссю об'єму. До складу фарби входять живильні компоненти, які подбають і зміцнять кожну волосину. Палітра DIA Light допоможе надати неймовірний відтінок і блиск світлому волоссю.

Наші фахівці володіють не тільки технікою однотонного фарбування, але і зможуть побалувати Вас меліруванням, колоруванням, омбре, сомбре.

Вартість:

Фарбування волосся (в залежності від довжини) - 150/200/250 грн;
Фарбування коріння - 130 грн;
Тонування волосся (в залежності від довжини) - 100/150/200 грн;
Освітлення волосся (в залежності від довжини) - 100/150/200 грн;
Мелірування волосся (в залежності від рівня складності) - 300/500 грн;
Колорування волосся (в залежності від рівня складності) - 300/500 грн.

*Додатково вартість фарби 1 грам:

 • L'oreal INOA - 10 грн;
 • L'oreal DIA Richesse - 7,5 грн;
 • L'oreal DIA Light - 7,5 грн;
 • L`oreal Majirel 7,5 грн;
 • Magnetique 5 грн;

Відновлення волосся під час фарбуванняSMARTBOND, 1 мл - 10 грн;
Відновлення волосся під час фарбування OLAPLEX, 1мл - 25 грн.

Записатись

Тонування волосся

Тонування волосся - це процедура фарбування нестійкими фарбами, в результаті якої барвник закріплюється на поверхні волоса. При тонуванні молекули барвника не проникають всередину волоса, а залишаються на його поверхні, утворюючи новий відтінок.

За допомогою процедури тонування Ви можете досить часто міняти відтінок волосся, не піддаючи при цьому волосся відчутного хімічного впливу.

Більш того, на мелірованого волоссі, завдяки періодичному тонування, можна значно відсунути в часі традиційну процедуру мелірування відросло коріння.

В яких випадках рекомендовано робити тонування волосся:

 • Для відновлення натурального кольору волосся
 • Для додання модного відтінку або блиску натуральним волоссю
 • Для підтримки кольору і блиску раніше фарбованого волосся
 • Для вирівнювання кольору після мелірування
 • Для делікатного фарбування сильно пошкодженого волосся
 • Для додання модного тони мелірованого волосся
 • Для додання модного відтінку волоссю, які зазнали процедурі знебарвлення
 • Для відновлення натурального кольору волосся з сивиною (не більше 30%)
 • Для згладжування кордону між відрослими корінням і освітленої частиною волосся

Вартість:

Тонування волосся (в залежності від довжини) - 100/150/200 грн;
* Додатково вартість фарби 1 грам:

L'oreal DIA Richesse - 7,5 грн;
L'oreal DIA Light - 7,5 грн

Записатись

Класичне фарбування

Класична технологія фарбування використовується в основному для корекції вже фарбованого волосся, зафарбовування сивини або для зміни кольору. У фарбуванні застосовуються стійкі барвники, а також новітні біо-барвники останнього покоління.

Коли необхідно вдаватися до класичного фарбування волосся :

 • Фарбування «тон в тон» - підтримування на належному рівні вже наявного кольору, в основному це вирівнювання кольору волосся (100% фарбування сивини або відросло коріння).
 • Зміна натурального кольору волосся, надання йому більш світлого або більш темного відтінку, або координально іншого - яскравого кольору.
 • Зміна кольору раніше фарбованого волосся після попередньої «змиву» старого кольору.

Вартість:

Фарбування волосся (в залежності від довжини) - 150/200/250 грн;
Фарбування коріння - 130 грн;

*Додатково вартість фарби 1 грам:

L'oreal INOA - 10 грн;
L'oreal DIA Richesse - 7,5 грн;
L'oreal DIA Light - 7,5 грн;
L`oreal Majirel 7,5 грн;
Magnetique 5 грн;

Відновлення волосся під час фарбуванняSMARTBOND, 1 мл - 10 грн;
Відновлення волосся під час фарбування OLAPLEX, 1мл - 25 грн.

Записатись

Колорування волосся

Колорування - спеціальний спосіб фарбування волосся пасмами в різні кольори. Це один з найбільш модних способів фарбування волосся. При колорировании акцент робиться на створенні паливних, ледь помітних переходів кольорів.

Колорування волосся схоже з мелірування, але принципова різниця між цими техніками полягає в тому, що в першому випадку проводиться повноцінне фарбування волосся різними кольорами, в той час як у другому - лише освітлення пасм за допомогою одного кольору.

Головною перевагою колорирования вважають можливість кардинальної зміни іміджу, піддаючи обробці не все волосся, а лише деякі пасма, що мінімізує шкоду волоссю.

 

ОМБРЕ

Класичний і найбільш поширений варіант цієї техніки - це двохтональне фарбування з межею по горизонталі.

Межа двох кольорів може бути як чіткої, так і розмитою, коли колір волосся біля коріння плавно перетікає в інший колір на кінцях волосся.

У коренів найчастіше використовують більш темні натуральні відтінки, при цьому співвідношення величини темної і світлої зони може бути різним.

 

 

ШАТУШ

На сьогоднішній день є однією з найбільш популярних технологій фарбування, що представляє плавний перехід від темних відтінків до більш світлим.

Ця популярна техніка відрізняється від класичного фарбування або мелірування в виконанні роботи. Після застосування техніки Шатуш волосся виглядає по - справжньому шикарними, живими і блискучими, а образ набуває бездоганну елегантність. За кінцевим результатом техніка схожа з ультрамодним омбре і каліфорнійським меліруванням.

Головне завдання фарбування Шатуш - створення плавного, максимально натурального розтушовування блонду по всій довжині волосся з поглибленням кольору в прикореневій зоні. Цього можна досягти за допомогою різних технологій нанесення освітлюючої фарби, наприклад, за допомогою начісування або техніки «розтягування тону» з використанням спеціальної гребінця і ін.

Основна перевага фарбування Шатуш полягає в тому, що колірні переходи можна зробити дуже плавними і «розмитими», а кордон між відростаючим корінням і освітленої частиною волосся - максимально природною. Технологія Шатуш дозволяє робити перерву між фарбуванням не менше 3-х місяців, що суттєво береже волосся, економить час, а також скорочує фінансові витрати клієнта, в порівнянні з традиційним мелірування на фольгу.

Шатуш - практично універсальна і підійде як шатенкам і русявим для будь-якого віку, типу і кольору волосся. Так само дана техніка рекомендується натуральним блондинкам, бажаючим оживити свій природній колір.

 

БАЛАЯЖ

Основна концепція - фарбування кінчиків волосся, надзвичайно цікаво виглядає як на коротких стрижках, так і на довгому волоссі.

У цій техніці бере гору двутональное фарбування. Допускається різна колірна гамма фарбування Балаяж, але найбільшою популярністю користується фарбування з використанням максимально наближених до натуральних відтінків з яких можна створювати вишукані «колірні пари». Нижня частина волосся забарвлюється в стилі брондірованія волосся з плавним переходом до затемненої прикореневій зоні.

Такий вид мелірування, безумовно, можна віднести до категорії делікатного фарбування волосся. Але тільки в тих випадках, якщо:

 • Кольоровому фарбуванню або освітленню піддається тільки нижня частина волосся;
 • Верхня частина волосся залишається або натурального кольору, або забарвлюється по делікатній технології в натуральні відтінки з русої і темної палітри кольорів.

Існує безліч креативних варіантів фарбування Балаяж, як для темного, так і для світлого волосся, все залежить від фантазії майстра, Вашого віку і стилю, від модних тенденцій сезону. Кольори, які використовуються для фарбування нижньої частини волосся можуть бути не тільки натуральних, але і всіляких кольорових відтінків. Допускаються комбінації «світлий верх - темний низ», і навпаки: «темний верх - світлий низ».

Розмір зони фарбування також може бути різним, межа кольорів може розташовуватися і досить високо - на рівні вух або скул, і дуже низько - у самих кінчиках волосся. Межа колірного переходу при фарбуванні Балаяж може бути, як досить чіткою, так і акварельно-розмитою, з плавним «перетіканням» кольору.

МЕЛІРУВАННЯ

Мелірування волосся - це фарбування волосся окремими пасмами. Процес мелірування полягає в змішуванні натурального кольору волосся і кольору, в який планується пофарбувати пасма.

Кінцевий результат безпосередньо залежить від трьох важливих компонентів, які потрібно враховувати - це колір волосся перед фарбуванням, колір для пасом і технологію набору пасом.

Мелірування надає волоссю зоровий обсяг і підкреслює глибину кольору. Майстерно виконане майстром мелірування волосся здатне надати вашому вигляду абсолютно нового значення, шарм і вишуканість.

 

Колорування волосся (в залежності від рівня складності) - 300/500 грн;
Мелірування волосся (в залежності від рівня складності) - 300/500 грн;

* Додатково вартість фарби 1 грам:

L'oreal INOA - 10 грн;
L'oreal DIA Richesse - 7,5 грн;
L'oreal DIA Light - 7,5 грн;
L`oreal Majirel 7,5 грн;
Magnetique 5 грн.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити