Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69

Фарбування волосся

Колорування волосся

Колорування - спеціальний спосіб фарбування волосся пасмами в різні кольори. Це один з найбільш модних способів фарбування волосся. При колоруванні акцент робиться на створенні плавних, ледь помітних переходів кольорів.

Колорування волосся схоже з меліруванням, але принципова різниця між цими техніками полягає в тому, що в першому випадку проводиться повноцінне фарбування волосся різними кольорами, в той час як у другому - лише освітлення пасм за допомогою одного кольору.

Головною перевагою колорування вважають можливість кардинальної зміни іміджу, піддаючи обробці не все волосся, а лише деякі пасма, що мінімізує шкоду волоссю.

 

ОМБРЕ

Класичний і найбільш поширений варіант цієї техніки - це двохтональне фарбування з межею по горизонталі.

Межа двох кольорів може бути як чіткою, так і розмитою, коли колір волосся біля коріння плавно перетікає в інший колір на кінцях волосся.

У коренів найчастіше використовують більш темні натуральні відтінки, при цьому співвідношення величини темної і світлої зони може бути різним.

 

 

ШАТУШ

На сьогоднішній день є однією з найбільш популярних технологій фарбування, що представляє плавний перехід від темних відтінків до більш світлих.

Ця популярна техніка відрізняється від класичного фарбування в виконанні роботи. Після застосування техніки Шатуш волосся виглядає живими і блискучими, а образ набуває бездоганну елегантність. За кінцевим результатом техніка схожа з ультрамодним омбре і каліфорнійським меліруванням.

Головне завдання фарбування Шатуш - створення плавного, максимально натурального розтушовування блонду по всій довжині волосся з поглибленням кольору в прикореневій зоні. Цього можна досягти за допомогою різних технологій нанесення освітлюючої фарби, наприклад, за допомогою начісування або техніки «розтягування тону» з використанням спеціального гребінця та ін.

Основна перевага фарбування Шатуш полягає в тому, що колірні переходи можна зробити дуже плавними і «розмитими», а межу між відростаючим корінням і освітленої частиною волосся - максимально природною. Технологія Шатуш дозволяє робити перерву між фарбуванням не менше 3-х місяців, що суттєво береже волосся, економить час, в порівнянні з традиційним мелірування на фольгу.

Шатуш - практичне універсальне фарбування і підійде як шатенкам, так і русявим для будь-якого віку, типу і кольору волосся. Так само дана техніка рекомендується натуральним блондинкам, бажаючим оживити свій природній колір.

 

БАЛАЯЖ

Основна концепція - фарбування кінчиків волосся, надзвичайно цікаво виглядає як на коротких стрижках, так і на довгому волоссі.

У цій техніці бере в гору двохтональне фарбування. Допускається різна колірна гамма фарбування Балаяж, але найбільшою популярністю користується фарбування з використанням максимально наближених до натуральних відтінків з яких можна створювати вишукані «колірні пари». Нижня частина волосся забарвлюється в стилі брондування волосся з плавним переходом до затемненої прикореневої зони.

Такий вид колорування, безумовно, можна віднести до категорії делікатного фарбування волосся. Але тільки в тих випадках, якщо:

 • Кольоровому фарбуванню або освітленню піддається тільки нижня частина волосся;
 • Верхня частина волосся залишається або натурального кольору, або забарвлюється по делікатній технології в натуральні відтінки з русої і темної палітри кольорів.

Існує безліч креативних варіантів фарбування Балаяж, як для темного, так і для світлого волосся, все залежить від фантазії майстра, Вашого віку і стилю, від модних тенденцій сезону. Кольори, які використовуються для фарбування нижньої частини волосся можуть бути не тільки натуральних, але і будь-яких кольорових відтінків. Допускаються комбінації «світлий верх - темний низ», і навпаки: «темний верх - світлий низ».

Розмір зони фарбування також може бути різним, межа кольорів може розташовуватися і досить високо - на рівні вух або скул, і дуже низько - у самих кінчиках волосся. Межа колірного переходу при фарбуванні Балаяж може бути, як досить чіткою, так і акварельно-розмитою, з плавним «перетіканням» кольору.

МЕЛІРУВАННЯ

Мелірування волосся - це фарбування волосся окремими пасмами. Процес мелірування полягає в змішуванні натурального кольору волосся і кольору, в який планується пофарбувати пасма.

Кінцевий результат безпосередньо залежить від трьох важливих компонентів, які потрібно враховувати - це колір волосся перед фарбуванням, колір для пасм і технологія набору пасм.

Мелірування надає волоссю здоровий обсяг і підкреслює глибину кольору. Майстерно виконане майстром мелірування волосся здатне надати вашому вигляду абсолютно нового значення, шарм і вишуканість.

 

Фарбування волосся складне фарбою L'oreal/Wella (в залежності від довжини) - 1400/1800/2500 грн;

Фарбування волосся складне фарбою Mounir (в залежності від довжини) - 2100/2700/3500 грн;

Відновлення волосся під час фарбування SMARTBOND (L'oreal) в залежності від довжини - 200/300/400 грн;

Відновлення волосся під час фарбування OLAPLEX в залежності від довжини - 300/450/600 грн;

Відновлення волосся під час фарбування ARKITEKT (Mounir) в залежності від довжини - 350/500/650 грн.

 

*** Миття, сушка, вкладання включені у вартість.

Записатись

Класичне фарбування

Класична технологія фарбування використовується в основному для корекції вже фарбованого волосся,  сивини або для зміни кольору. У фарбуванні застосовуються стійкі барвники, а також новітні біо-барвники останнього покоління.

Коли необхідно вдаватися до класичного фарбування волосся :

 • Фарбування «тон в тон» - підтримування на належному рівні вже наявного кольору, в основному це вирівнювання кольору волосся (100% фарбування сивини або відрослого коріння).
 • Зміна натурального кольору волосся, надання йому більш світлого або більш темного відтінку, або кардинально іншого - яскравого кольору.
 • Зміна кольору раніше фарбованого волосся після зняття попереднього кольору.

Вартість:

Фарбування волосся однотонне фарбою L'oreal/Wella (в залежності від довжини) - 1000/1200/1500 грн;

Фарбування волосся однотонне фарбою Mounir (в залежності від довжини) - 1500/1800/2200 грн;

Відновлення волосся під час фарбування SMARTBOND (L'oreal) в залежності від довжини - 200/300/400 грн;

Відновлення волосся під час фарбування OLAPLEX в залежності від довжини - 300/450/600 грн;

Відновлення волосся під час фарбування ARKITEKT (Mounir) в залежності від довжини - 350/500/650 грн.

 

*** Миття, сушка, вкладання включені у вартість.

 

Записатись

Тонування волосся

Тонування волосся - це процедура фарбування нестійкими фарбами, в результаті якої барвник закріплюється на поверхні волося. При тонуванні молекули барвника не проникають всередину волося, а залишаються на його поверхні, утворюючи новий відтінок.

За допомогою процедури тонування Ви можете досить часто міняти відтінок, не піддаючи при цьому волосся відчутного хімічного впливу.

Більш того, на тонованному волоссі можна значно відтермінувати в часі традиційну процедуру фарбування відрослого коріння.

В яких випадках рекомендовано робити тонування волосся:

 • Для відновлення натурального кольору волосся
 • Для додання модного відтінку або блиску натуральному волоссю
 • Для підтримки кольору і блиску раніше фарбованого волосся
 • Для вирівнювання кольору після мелірування
 • Для делікатного фарбування сильно пошкодженого волосся
 • Для додання модного тону мелірованого волосся
 • Для відновлення натурального кольору волосся з сивиною (не більше 30%)
 • Для згладжування межі між відрослими корінням і освітленої частиною волосся

Вартість:

Тонування волосся фарбою L'oreal/Wella (в залежності від довжини) - 800/1000/1300 грн;

Тонування волосся фарбою Mounir (в залежності від довжини) - 1200/1500/2100 грн.

 

*** Миття, сушка, вкладання включені у вартість.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити