Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69

Ін'єкційні методики омолодження шкіри

Контурна пластика губ

Контурна пластика губ застосовується не тільки для боротьби з віковими змінами, але і дозволяє виправити «рідну» форму губ, якщо та з якихось причин не задовольняє їх володарку.

Покази до проведення процедури:

 • Збільшення об'єму губ;
 • Асиметрія губ, нечіткий контур, неправильна форма губ;
 • Зморшки навколо губ, опущені куточки рота;
 • Тонкі, тьмяні або сухі губи;
 • Вроджені дефекти губ і наслідки травм.

Протипокази до проведення процедури:

 • Онкологічні захворювання;
 • Захворювання крові;
 • Епілепсія, герпес, інфекційні захворювання;
 • Вагітність і лактація;
 • Алергія на препарат.

Результат:

 • Правильна лінія губ, підкреслений контур, привабливий об'єм;
 • Губи зволожені та яскраві;
 • Результат зберігається 9-12 місяців.

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

1. Juvederm (США) - серед основних причин популярності філерів Juvederm косметологи називають їх пластичність, піддатливість, відсутність міграції під шкірою, здатність тримати задану форму і об'єм протягом гарантованого виробником терміну (до 1 року - звичайні філери, близько 18 місяців і більше - щільні волюметрики) і, звичайно, перевірена часом безпечність  імплантатів.

Основою всіх препаратів є добре зарекомендувавша себе в косметології гіалуронова кислота нетваринного походження, стабілізована за унікальною технологією тривимірної матриці 3D Matrix, що наділяє гелі особливими властивостями. У порівнянні з конкурентними марками, філери Juvederm відрізняються високою пластичністю і когезивністю, завдяки якій молекули гіалуронової кислоти дуже щільно з'єднуються з тканинами дерми і утворюють свого роду міцний каркас, стійкий до температурних коливань і зовнішнім факторам. Якщо дія стандартного дермального наповнювача зберігається в середньому 6 - 8 місяців, то засоби Ювідерм відмінно зберігаються під шкірою від 1 року і більше, в залежності від розв'язуваної естетичної проблеми та індивідуальних особливостей пацієнтів. Ще одною примітною гідністю всіх гелів Juvederm є їх однорідна консистенція, що створює максимально натуральний ефект омолодження. Косметологи відзначають, що з цією продукцією працювати дійсно легко і комфортно, так як очікуваний ефект можна спрогнозувати наперед і не боятися, що філлер розтечеться, мігрує або ляже нерівно.

2. Teosyal (Швейцарія) - високі стандарти виробництва філерів лабораторії TEOXANE гідно оцінені Міжнародної Фармакопеї, чиї вимоги на сьогодні навіть нижче рівня якості препаратів компанії. Вся серія Teosyal проходить складний процес очищення від залишкових протеїнів і бактерій. В результаті - «чистота» активної речовини дозволяє уникнути проблем, які виникають при введенні менш якісних препаратів. Побічні ефекти і алергічні реакції у випадку з препаратами Teosyal виникають за все в 1 випадку з 15 000. Таким показником можуть «похвалитися» одиниці компаній на ринку.

Запатентована технологія виробництва дозволяє створювати додаткові зв'язку в молекулах кислоти, що робить її більш стійкою і допомагає залишатися в тканинах довше в порівнянні з багатьма аналогічними препаратами.

Молекули гіалуронової кислоти, які потрапляють з введенням субдермальних гелів в глибокі шари шкіри, створюють всередині «депо» гіалуронової кислоти, які «піднімають» поверхню, притягують вологу в клітини, насичують і живлять поверхню губ, активізують біологічні процеси в шкірі. За рахунок цього ефекту губи виглядають об'ємніше, чіткіше, яскравіше, молодше.

3. Belotero (Німеччина) - в основі монофазного коректора лежить стабілізована гіалуронова кислота концентрацією 22,5 мг / мл з перехресної прошивкою молекул. Для модифікації полімеру застосовується метод когезивних поліуплотненной матриці (КМП), заснований на поступовому зв'язуванні молекул гіалуронату, що дозволяє створити повністю очищений від шкідливих домішок наповнювач з оптимальними в'язко-еластичними властивостями. Така структура гелю формує в тканинах свого роду щільний каркас з діючої речовини, що утримує достатню для нормалізації обмінних процесів кількість вологи. Філер зберігається під шкірою до 12 місяців, прекрасно поєднується зі своїми тканинами пацієнта і не провокує алергії або серйозних ускладнень. Стабільні властивості гелю зберігаються протягом усього терміну дії без необхідності повторного введення.

4. Neuramis (Південна Корея) - дермальний наповнювач у вигляді стерильного прозорого гелю стабілізованою ГК виробництва японської компанії Shiseido.

Головна особливість препаратів Neuramis і його відмінність від інших засобів подібної дії - у використанні унікальної технології SHAPE. Повна назва Stabilized Hyaluronic Acid & Purification Enhancement дослівно означає «стабілізована гіалуронова кислота і досконально очищена».

Найменування технології в повній мірі відображає метод синтезу гіалуронової кислоти для філлерів данной марки. Стабілізація гіалуронової кислоти, «зшивання» її ділянок здійснюються в два етапи. Цей процес забезпечує стійкий і тривалий ефект омолодження. Вдосконалений спосіб очищення стабілізованої гіалуронової кислоти передбачає видалення з речовини не тільки ендотоксинів, але і невикористаних часток BDDE. Мінімальний вміст в ГК стабілізатора BDDE робить її менш токсичною, підвищує якість продукту.

Безпека засобів Neuramis підтверджена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейським директоратом за якістю лікарських засобів та охорони здоров'я (EDQM), гель також сертифікований в Україні.

5. Princess (Австрія) - gрепарати даної марки є універсальним засобом вроботі з будь-яким типом шкіри і для будь-якого віку (після 18 років). Завдяки унікальній технології виробництва S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic And Reticulated Technology) виробнику вдається отримати молекули з особливо довгими міжклітинними ланцюжками, що забезпечує Princess Filler Lidocaine хорошу динамічну в'язкість, еластичність, гомогенність.

Завдяки тому, що філери цього бренду виробляються на основі гіалуронової кислоти підвищеного рівня очищення, їх можна використовувати, не роблячи пацієнту аллергопроб. Досконала пластичність і біосумісність попереджає здавлювання тканин, деформування структур клітин. Ці особливості дозволяють вводити ін'єкції, як самим молодим, так і найбільш літнім людям.

Вартість процедури:

Juvéderm Ultra 2 (США) з лідокаїном (0.5 мл) - 3500 грн;
Juvéderm Smile (США) з лідокаїном (0.5 мл) - 3750 грн
Juvéderm Ultra 3 (США) з лідокаїном (1 мл) - 5500 грн;
Juvéderm Volift (США) з лідокаїном (1 мл) - 6700грн;
Teosyal Kiss (Швейцарія) без лідакоїну (1 мл) - 5100 грн;
Belotero Balance (Німеччина) без лідакоїну (1 мл) - 5300 грн;
Belotero Intense Lidocaine (Німеччина) з лідокаїном (1 мл) - 5500 грн;
Neuramis Lidocaine (Південна Корея) з лідокаїном (1 мл) - 4400 грн;
Neuramis Deep Lidocaine (Південна Корея) з лідокаїном (1 мл) - 4600 грн;
Princess Filler (Австрія) без лідакоїну (1 мл) - 4100 грн.

У вартість процедури входить крем-анестезія.
Тривалість процедури: 60 хв.
Попередня консультація лікаря - безкоштовна.

Діє акція на контурну пластику губ -10%, умови акції - фото, відео до і після.

Записатись

Контурна пластика обличчя

Це метод введення філерів (від англ. Filler - наповнювач) в різні зони для корекції відсутнього об`єму.

Ін'єкційна контурна пластика дозволить уникнути застосування в подальшому більш рішучих заходів, таких, як пластична хірургія: сучасна косметологія в центрі косметології SHINE допоможе підтримувати бездоганний вигляд в будь-якому віці і без операцій. Контурна пластика обличчя здійснюється лікарями-косметологами за допомогою гелю і гіалуронової кислоти.

Зони застосування:

 • Збільшення і корекція виличної зони;
 • Збільшення і корекція підборіддя;
 • Корекція овалу обличчя (лінії нижньої щелепи);
 • Заповнення носогубних складок;
 • Корекція носослізний борозди;
 • Відновлення контуру обличчя в скроневій зоні;
 • Корекція періоральних зморшок;
 • Корекція ліній маріонетки;
 • Корекція глибоких зморшок шиї, декольте.

 Показання до проведення процедури:

 • Недостатній об`єм виличної зони;
 • Недостатній об`єм підборіддя;
 • Птоз обличчя;
 • Неправильний рельєф обличчя, «друге» підборіддя;
 • Носогубні складки;
 • Мімічні зморшки в області очей;
 • Птоз (опущення), «мішки» під очима
 • Зморшки в куточках рота, над і під губами, опущені куточки губ;
 • Зморшки на чолі, міжбрівні складки;
 • Зморшки на шиї і в зоні декольте.

 Протипоказання до проведення процедури:

 • Наявність постійних наповнювачів в зоні процедури (силікон, метилметакрилат, біогель і ін.) - це специфічне протипоказання, що відрізняє контурну пластику від інших ін'єкційних і апаратних процедур
 • Запальний процес в зоні передбачуваної процедури.
 • Герпес в активній стадії.
 • Вагітність і лактація (не проводилися дослідження на цій групі пацієнток з етичних міркувань).
 • Загальні гострі захворювання і загострення хронічних хвороб.
 • Онкологічні захворювання.

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

1. Juvederm (США) - серед основних причин популярності філерів Juvederm косметологи називають їх пластичність, піддатливість, відсутність міграції під шкірою, здатність тримати задану форму і об'єм протягом гарантованого виробником терміну (до 1 року - звичайні філери, близько 18 місяців і більше - щільні волюметрики) і, звичайно, перевірена часом безпеку імплантатів.

Основою всіх препаратів є добре зарекомендувавша себе в косметології гіалуронова кислота нетваринного походження, стабілізована за унікальною технологією тривимірної матриці 3D Matrix, що наділяє гелі особливими властивостями. У порівнянні з конкурентними марками, філери Juvederm відрізняються високою пластичністю, завдяки якій молекули гіалуронової кислоти дуже щільно з'єднуються з тканинами дерми і утворюють свого роду міцний каркас, стійкий до температурних коливань і зовнішнім факторам. Якщо дія стандартного дермального наповнювача зберігається в середньому 6 - 8 місяців, то засоби Ювідерм відмінно зберігаються під шкірою від 1 року і більше, в залежності від розв'язуваної естетичної проблеми та індивідуальних особливостей пацієнтів. Ще одним примітною гідністю всіх гелів Juvederm є їх однорідна консистенція, що створює максимально натуральний ефект омолодження. Косметологи відзначають, що з цією продукцією працювати дійсно легко і комфортно, так як очікуваний ефект можна спрогнозувати наперед і не боятися, що філлер розтечеться, мігрує або ляже нерівно.

2. Teosyal (Швейцарія) - високі стандарти виробництва філерів лабораторії TEOXANE гідно оцінені Міжнародною Фармакопеєю  чиї вимоги на сьогодні навіть нижче рівня якості препаратів компанії. Вся серія Teosyal проходить складний процес очищення від залишкових протеїнів і бактерій. В результаті - «чистота» активної речовини дозволяє уникнути проблем, які виникають при введенні менш якісних препаратів. Побічні ефекти і алергічні реакції у випадку з препаратами Teosyal виникають за все в 1 випадку з 15 000. Таким показником можуть «похвалитися» одиниці компаній на ринку.

Запатентована технологія виробництва дозволяє створювати додаткові зв'язки в молекулах кислоти, що робить її більш стійкою і допомагає залишатися в тканинах довше в порівнянні з багатьма аналогічними препаратами.

Молекули гіалуронової кислоти, які потрапляють з введенням субдермальних гелем в глибокі шари шкіри, створюють всередині «депо» гіалуронової кислоти, які «піднімають» поверхню, притягують вологу в клітини, насичують і живлять поверхню шкіри, активізують біологічні процеси в шкірі.

3. Belotero (Німеччина) - в основі монофазного коректора лежить стабілізована гіалуронова кислотаконцентрацією 22,5 мг / мл з перехресної прошивкою молекул. Для модифікації полімеру застосовується методкогезивних поліутрамбованої  матриці (КМП), заснований на поступовому зв'язуванні молекул гіалуронату,що дозволяє створити повністю очищений від шкідливих домішок наповнювач з оптимальними в'язко-еластичнимивластивостями. Така структура гелю формує в тканинах свого роду щільний каркас з діючої речовини,утримує достатню для нормалізації обмінних процесів кількість вологи. Філер зберігається підшкірою до 12 місяців, прекрасно поєднується зі своїми тканинами пацієнта і не провокує алергії абосерйозних ускладнень. Стабільні властивості гелю зберігаються протягом усього терміну дії безнеобхідності повторного введення.

4. Neuramis (Південна Корея) - дермальний наповнювач у вигляді стерильного прозорого гелю стабілізованою ГК виробництва японської компанії Shiseido.

Головна особливість препаратів Neuramis і його відмінність від інших засобів подібної дії - у використанні унікальної технології SHAPE. Повна назва StabilizedHyaluronicAcid & amp; PurificationEnhancement дослівно означає «стабілізована гіалуронова кислота і вдосконалено очищена».

Найменування технології в повній мірі відображає метод синтезу гіалуронової кислоти для філерів даної марки. Стабілізація гіалуронової кислоти, здійснюються в два етапи. Цей процес забезпечує стійкий і тривалий ефект омолодження. Вдосконалений спосіб очищення стабілізованої гіалуронової кислоти передбачає видалення з речовини не тільки ендотоксинів, але й невикористаних часток BDDE. Мінімальний вміст в ГК стабілізатора BDDE робить її менш токсичною, підвищує якість продукту.

Безпека засобів Neuramis підтверджена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейським директоратом за якістю лікарських засобів та охорони здоров'я (EDQM), гель також сертифікований в Україні.

 

Вартість процедури:

 

Juvederm Ultra 3 (США) з лідокоїном (1 мл) - 5750 грн;

Juvederm Ultra 4 (США) з лідокоїном (1 мл) - 6250 грн;

Juvederm Volbella (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Juvederm Volift (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Juvederm Voluma (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Teosyal Deep Lines Puresense (Швейцарія) з лідокоїном (1 мл) - 5400 грн;

Teosyal Global Action Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5400 грн;

Teosyal Redencity II Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5600 грн;

Teosyal Ultimate Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5300 грн;

Teosyal RHA 1 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5300 грн;

Teosyal RHA 2 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5500 грн;

Teosyal RHA 3 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5600 грн;

Teosyal RHA 4 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5800 грн;

Teosyal Ultra Deep Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5500 грн;

Belotero Balance (Німеччина) безледокаїн (1 мл) - 5300 грн;

Belotero Intense Lidocaine (Німеччина) зледокаїн (1 мл) - 5500 грн;

Belotero Soft Lidocaine (Німеччина) зледокаїн (1 мл) - 5350 грн;

Neuramis Deep Lidocaine (ПівденнаКорея) злідокоїном (1 мл) - 4850 грн;

Neuramis Volume Lidocaine (ПівденнаКорея) злідокоїном (1 мл) - 5150 грн;

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Тривалість процедури: 60 хв.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.

Діє акція на контурну пластику обличчя -10%, умови акції - фото і відео до і після.

Записатись

Біоревіталізація/редермалізація обличчя

1. Juvederm Volite 1 мл (США)

Juvederm Volite - це ефективний препарат, який використовується в процедурах біоревіталізації шкіри і контурній пластиці. Він допомагає захистити шкіру від впливу зовнішніх руйнівних чинників і зберегти її красу і привабливість. Регулярне використання дозволяє відтермінувати  вікові зміни, позбутися від сухості, зморшок.

Склад:

Препарат виготовляється у вигляді гелю. Основою Juvederm Volite виступає стабілізована гіалуронова кислота зі зменшеною молекулярною вагою. Завдяки цьому речовина краще проникає в шкірні покриви і забезпечує більш ефективну дію. Завдяки сполученим  властивостям речовин, використання препарату дозволяє отримати ліфтинговий ефект протягом тривалого часу.

У складі філлера використовується лідокаїн в специфічній формі, що не викликає алергію і завдяки якому при проведенні процедур пацієнт не відчуває неприємних відчуттів.

Переваги:

 • Пролонгована дія. Після процедури він стимулює природні процеси в організмі, чим забезпечується тривала дія;
 • Сумісний з іншими речовинами. Для збільшення ефекту процедури біоревіталізації і філінгу  можлива комбінація з іншими лікарськими препаратами і допоміжними засобами;
 • Може використовуватися після нитьової  підтяжки шкіри;
 • Підходить для використання пацієнтами будь-якого віку.

Показання:

Основне призначення гелевого складу - зволоження шкірних покривів і підтримання водного балансу.

 • Філер може використовуватися, щоб усунути в'ялість шкіри на шиї і в зоні декольте, а також збільшити її пружність. Насичення клітин вологою за допомогою гелю дозволяє відновити текстуру, порушену через вікові зміни.
 • Надмірна сухість шкірних покривів через порушення водного балансу;
 • Дефекти шкіри, викликані акне;
 • Вікові зміни і недоліки, обумовлені частим перебуванням на сонці;
 • гіперпігментація;
 • Зниження тонусу клітин шкіри на обличчі, шиї і в зоні декольте;
 • Зменшення пружності і низька еластичність;
 • Незадовільний стан шкіри і її текстури.

Результати:

Біоревіталізація і філінг за допомогою Ювідерм Волайт стимулює вироблення колагенових волокон, які покращують пружність і еластичність шкіри. Завдяки цьому вдається позбутися від зморшок і запобігти їх появі в майбутньому.

 • Відновлення водного балансу шкірних покривів;
 • Нормалізація процесу гідратації шкірних покривів;
 • Відновлення еластичності і пластичності шкіри;
 • Надання обличчю, шиї і зоні декольте гладкості, розгладження зморшок;
 • Усунення неглибоких зморшок і в'ялості;
 • Збільшення тонусу підшкірного шару;
 • Відновлення природної текстури та кольору.

Вартість процедури:

Juvederm Volite 1 мл - 7 500 грн

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

 

2. Juvederm Hydrate 1 мл (США)

Juvederm HYDRATE - новий продукт для біоревіталізації відомої лінійки препаратів групи Juvederm. Виробник - Allergan (США). При виробництві були враховані основні чинники що впливають на старіння шкіри, розроблений препарат комплексно вирішує поставлені завдання по омолодженню. Завдяки  антиоксиданту який входить до складу, отриманий ефект набагато стійкіший, ніж при використанні інших біоревіталізантов гіалуронової кислоти.

Переваги:

До складу біоревіталізанта Juvederm Hydrate входять 2 основних компоненти: гіалуронова кислота і розчин манітолу. Вони доповнюють дію один одного, що дозволяє досягти бажаного омолоджуючого ефекту при мінімумі побічних проявів. Препарат має гелеву  структуру, гіпоалергенний і не викликає подразнення.

Молекули гіалуронової кислоти в Ювідерм Гідрейт мають велику молекулярну масу - близько 2500 кілодальтон. Тому вони тривалий час зберігаються в шкірі, підвищуючи ступінь її гідратації і стимулюють роботу фіброцитів. Ця особливість є ноу-хау препарату. Досить висока концентрація гіалуронової кислоти (13,5 мг / мл) ще більше підвищує ефективність біоревіталізації  Ювідерм.

Манітол - другий діючий компонент цього препарату, осмотичний діуретик. Він уповільнює вивільнення молекул гіалуронової кислоти, продовжуючи тим самим тривалість ефекту від процедури. Манітол також захищає тканини від дії вільних радикалів, прискорює процеси регенерації і сприяє швидкому усуненню набряклості.

Завдяки всім цим особливостям препарату колоти Ювідерм Гідрейт з підтримуючою метою можна набагато рідше, ніж інші засоби аналогічної дії. Лікувальний курс теж нетривалий (3 процедури).

Показання:

 • Зміни шкіри, пов'язані з віком;
 • Мімічні зморшки;
 • Суха шкіра, зміна кольору обличчя;
 • Пігментні плями;
 • До і після пілінгів та інших агресивних процедур.

Результат:

 • Розгладжуються дрібні зморшок;
 • Шкіра наповнюється вологою, стає зволоженою;
 • Виражений ліфтинговий ефект;
 • Відбувається уповільнення процесів старіння;
 • Підвищується еластичність шкіри.

Вартість процедури:

Juvederm Hydrate 1 мл - 4 100 грн

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв. 

 

3. Teosyal Redensity Ⅰ 1 мл (Швейцарія)

Інноваційна формула препарату для біоревіталізації Teosyal Redensity 1 містить компоненти, ретельно відібрані фахівцями і мають повну біосумісність з клітинами шкіри. Всі ці компоненти доповнюють один одного і підсилюють ефект від проведення процедур - відновлюється антиоксидантний захист шкіри і зміцнюється шар дерми.

Введені в ході процедури молекули розпадаються на більш дрібні елементи, що робить процес біоревіталізації наближеним до природного. Запускається механізм вироблення власної гіалуронової кислоти на основі новоствореного «будівельного матеріалу» - моно і дисахаридів. Мезококтейль призначений для комплексного омолодження шкіри обличчя, поліпшення її структури здатний активізувати утворення молекул еластину і колагену.

Склад:

Redensity Ⅰ - мультикомпонентний гель на основі концентрованої гіалуронової кислоти нетваринного походження, повністю очищений від протеїнів і ендобактерій.

 • гіалуронова кислота 15мг / г - відновлює молодість шкіри за рахунок оптимального зволоження і зміцнення дерми;
 • 8 незамінних амінокислот (аргінін, треонін, пролін, ізолейцин, Ліцинієм, лізин, лейцин і валін) - підсилюють імунний захист, стимулюють вироблення нових колагенових волокон;
 • вітамін В6, мідь, цинк - призводять обмінні процеси в норму;
 • 3 антиоксиданту (глутатіон, N-ацетил-L-цистеїн, альфа-ліпоєва кислота) - захищають від негативної дії вільних радикалів;
 • лідокаїн - знеболює і робить процедуру максимально комфортною.

Переваги:

 • висока ефективність і повна безпека;
 • оптимальна в'язкоеластичність;
 • відмінна розподільна здатність;
 • робить процедуру ін'єкціювання легкою;
 • надовго зберігається естетичний ефект.

Показання:

Призначення препарата - проведення мезотерапії і біоревіталізації  шкіри в ділянці обличчя, декольте і шиї. Курс естетичних ін'єкцій з таким мезококтейлем показаний в наступних випадках:

 • шкіра обличчя стала тьмяною і виглядає «втомленою»;
 • сухість і наявність зморшок;
 • контур обличчя став нечітким;
 • помітна втрата еластичності і тугору шкіри;
 • також використовується в реабілітаційний період після хімічних пілінгів, лазерних процедур або інсоляції.

Результати:

Отриманий ефект від препарату залежить від декількох факторів: тривалість курсу, коректність роботи лікаря-косметолога і особливості здоров'я і стан шкіри пацієнта.

 • контур обличчя стає більш чітким, риси обличчя пом'якшуються;
 • помітно зменшуються темні кола під очима;
 • шкірна сітка реструктурується і зміцнюється;
 • усуваються дрібні зморшки, більш глибокі помітно розгладжуються;
 • шкіра стає гладкою, сяючою і пружною.

Вартість процедури:

Teosyal Redensity 1 1 мл - 4 000 грн

Teosyal Redensity 1 3мл - 6 000 грн

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

 

4. Meso-Wharton P199 1,5 мл (США)

Meso-Wharton P199 - ін'єкційний препарат медичного призначення для досконалої репродукції клітин шкіри за рахунок унікального запатентованого пептиду Wharton Jelly Peptide Р199, який надає науково доведено цілеспрямовану дію на власні стовбурові клітини епідермісу і дерми. Не має аналогів в світі, це джерело нових можливостей в «anti-age» терапії, висока ефективність і досягнення видимих результатів в короткий термін.

Починати курс рекомендується у віці 40-45 років, коли зниження біологічного ресурсу шкірного покриву проявляється особливо виразно. 

Покази до проведення процедури:

 • Вікова втрата пружності та еластичності шкіри, зневоднення;
 • Замітне збільшення кількості та глибини зморшок;
 • Поява пігментних плям, розширених пор;
 • Зміна овалу та контурів обличчя;
 • В якості засоба підготовки і подальше відновлення за допомогою пластичних операцій та інвазивних процедур на обличчі, шиї та зоні декольте;
 • В якості доповнення до будь-яких омолоджувальних процедур та процедур по корекції рубців.

Протипокази до проведення процедури: 

 • Проявлення хронічних шкірних захворювань в зоні передбачуваних ін'єкцій;
 • Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату;
 • Наявність в анамнезі аутоімунних захворювань або проведення імуносупресивної терапії;
 • Важкі соматичні захворювання в стадії загострення;
 • Прийом антикоагулянтів, ретиноїдів;
 • Наявність постійного імпланта в зонах передбачуваної корекції;
 • Вагітність і лактація;
 • Вік молодше 30 років.

Курс лікування передбачає 4 - 6 процедур з інтервалом в 7 - 14 днів залежно від вихідного стану шкіри. Ін'єкційна методика введення дозволяє доставити препарат безпосередньо в дерму, де запускається весь механізм оновлення.

Підготовка до процедури:

за 2-3 дня до процедури утриматися від прийому алкоголю; 

за 2-3 дня виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).

Вартість процедури:

Meso-Wharton P199 1,5 мл – 4100 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 100 хв.

Діє знижка: вартість процедури 3500 грн!

 

5. Meso-Xanthin F199 1.5мл (США)

Meso-Xanthin F199 - ін'єкційний препарат для інтенсивного «очищення» клітин шкіри від шкідливих речовин і пошкоджень, ефективно відновлює якість шкіри, в результаті чого, шкіра «світиться здоров'ям зсередини».

Переваги препарату Meso-Xanthin F199  що це єдиний препарат, який комплексно вирішує як дерматологічні, так і косметологічні проблеми, і, як наслідок, шкіра «сяє здоров'ям зсередини». Унікальний антиоксидант другого покоління Fucoxantin відновлює правильну роботу клітини за допомогою епігенетичних механізмів і надає протизапальний ефект. Також «очищення» клітин шкіри від шкідливих речовин і пошкоджень (тканинна детоксикація) - вагомий плюс препарату. Meso-Xanthin F199 захищає від агресивних факторів навколишнього середовища і усунення запалення, а також зупиняє процеси «в'ялості» шкіри. Запатентований препарат, що пройшов численні клінічні дослідження.

Зони застосування: 

 • обличчя,
 • шия,
 • зона декольте.

Склад:

 • Фукоксантин (Fucoxanthin F-199) - каротиноид, отриманий за допомогою біотрансформуються технології для посилення епігенетичної складової
 • Гіалуронова кислота Hyaluronic Acid (молекулярна вага 3000 кБ, концентрація 1,56%)
 • Фактори росту (EGF; bFGF; IGF-2;);
 • Регуляторні пептиди (TRX; CG);
 • Вітаміни (А, С; Е);
 • Амінокислоти;
 • Коензими;
 • Нуклеїнові кислоти.

Вартість процедури:

Meso-Xanthin F199™ 1,5 мл – 4100 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 100 хв.

Діє знижка: вартість процедури 3500 грн!

 

6. MesoSculpt C 71 1мл (США)

Красиві чіткі контури обличчя з віком, а також в результаті набору або зниження ваги, схильні до змін. Препарат MesoSculpt C 71 дозволяє впливати на поверхневі жирові пакети (які, по більшій мірі, впливають на контури обличчя) та ремодулювати обличчя, зберігаючи молоді привабливі риси на роки вперед!

Основна діюча речовина MesoSculpt - LipoBlock XP2 - унікальний запатентований комплекс, що складається з спеціально підібраних косметичних інгредієнтів в збалансованих пропорціях. Потрапляючи в жирову тканину LipoBlock XP2, зменшує розміри кожної жирової клітини без руйнування або знищення її, на відміну від інших речовин, такзваних ліполітіків, що є безпечним і має пролонгований ефект. Крім цього, ліпоблок MesoSculpt перешкоджає утворенню нових жирових клітин і збільшення їх в обсягах. Подібної дії не існує  в жодному іншому препараті для зменшення обсягів жирової тканини.

Друга діюча речовина - пептид Hexapeptide 17 забезпечує виведення зайвої рідини з жирової тканини, що додатково зменшує її обсяги і розміри.

Покази до проведення процедури:

 • Локальні жирові відкладення на обличчі і шиї (особливо в середній і нижній третині обличчя);
 • Провисання контурів обличчя;
 • Втрата молодих чітких контурів обличчя.

Lipo Block XP2:

 • Забезпечує ідеальний безпечний атравматичний ліполіз (процес розщеплення жирів)
 • Здійснює контроль адаптогенезу (синтезу нових жирових клітин)
 • Контролює процеси ліпогенезу (синтезу жирних кислот)

Дерморемодулюючий DRMC комплекс:

 • Покращує структурно-функціональний стан шкіри
 • Забезпечує ревіталізацію шкіри
 • Надає ліфтинговий ефект

Hexapeptide 17:

 • Покращує мікроциркуляцію;
 • Стимулює лімфодренаж;
 • Має протизапальну дію;
 • Забезпечує вазопротекцію (відновлення і підтримку здоров'я судин);

 

Протипокази до процедури:

 • вік до 18-ти років;
 • підвищена чутливість до препарату або до одного з компонентів;
 • вагітність та лактація;
 • хронічні дерматологічні захворювання;
 • гострі запальні процеси або аутоімунні захворювання сполучної тканини;
 • наявність косметичних імплантів в зонах корекції.

Результат після курсу процедур:

 • ліфтинг ефект;
 • зменшення об'ємів в ділянці корекції;
 • вирівнюється овал обличчя.

Курс  індивідуальний, визначається лікарем.

Консультація перед процедурою є безкоштовною.

Вартість:

MesoSculpt C 71 (1 мл) – 5400 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

Діє знижка: вартість процедури 3800 грн!

 

7. MesoEye C71 1мл (США)

В периорбітальній області ознаки старіння проявляються у вигляді зниження тонусу і тургору шкіри, темних кіл під очима, набряків, мімічних зморшок, периорбітальних гриж.

У центрі косметології Shine застосовується нова революційна послуга - безопераційне видалення мішків під очима по інноваційній безопераційній технології - ін'єкції MesoEye. Це проста і дієва альтернатива скальпелю. На відміну від інших методів боротьби з мішками під очима, ін'єкції MesoEye дозволяють вирішити проблему вікових змін без реабілітаційного періоду: мішки і грижі, темні кола, підвищена набряклість, «гусячі лапки» - всі ці недоліки Вашої зовнішності залишаться в минулому.

На відміну від ін'єкційних засобів, що містять одну лише гіалуронову кислоту, ефект в даному випадку більш комплексний і обумовлений дією відразу трьох основних активних компонентів:

 • PeriOrbital Peptide ХР2 - патентований синтетичний пептид, головна властивість якого - нормалізація стану судин. Знімає спазм артерій, розширює кровоносні русла, прискорює циркуляцію крові в тканинах. Також, нормалізує тонус вен і знижує проникність судинної стінки для рідини, що призводить до відтоку крові від тканин периорбіталької області. Він же «відповідає» за усунення наслідків глікації в шкірі;
 • Hexapeptide 17 - ще один пептид, згідно обіцянкам виробника він надає «потужну лімфодренажну, ліпомоделюючу вазопротекторну дію», простіше кажучи - сприяє поступовому розсмоктуванню набряків і зміцнює стінки судин.
 • DRMC-комплекс - високомолекулярна гіалуронова кислота щільністю 0,4%, а також понад 50-ти амінокислот і мікроелементів, які сприяють зволоженню, ущільнення і загальному поліпшенню стану шкіри. Більшість з них мають доведену ефективність та регулярно використовуються в складі самих різних косметологічних препаратів, в основному - в мезотерапевтичних коктейлях.

Обличчя набуде молодої свіжості, погляд - ясність і сяйво. І все це без перев'язок і синців, і Вам не доведеться випадати з життя!

Покази до проведення процедури::

 • Зниження тонусу і тургору шкіри;
 • Пастозність;
 • Корекція периорбітальних гриж (початкова стадія формування);
 • Стійка набряклість при деформаційно-набряковому і стомленому морфотипі старіння;
 • Темні кола під очима;
 • Мімічні зморшки під очима і в куточках очей (корекція «гусячих лапок»);
 • Корекція малярних «мішків».

Протипокази до проведення процедури:

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату, непереносимість лідокаїну;
 • Гострі запальні процеси (акне, герпес) або хронічні дерматози в місцях передбачуваних ін'єкцій;
 • Аутоімунні захворювання і або прийом препаратів для корекції цих станів;
 • Постійні імпланти в зоні передбачуваної процедури;
 • Онкологічне захворювання;
 • Вагітність і період лактації;
 • Вік молодше 18 років.

Результат:

 • Купірування проявів набряклості і пастозності в периорбітальній  області;
 • Поліпшення кольору шкіри, зменшення вираженості темних кіл під очима;
 • Підвищення тургору і тонусу шкіри в периорбітальній  області;
 • Вирівнювання макро і  мікрорель’єфу шкіри;
 • Зменшення вираженості параорбітальних гриж.

Механізм дії препарату пов'язаний з нормалізацією крово і лімфообігу, що перешкоджає виникненню застійних явищ в периорбітальній області:

 • Нормалізація локального кровообігу і лімфообігу - зменшення спазму мікросудин (придушення активності ангіотензинперетворюючого ферменту), відновлення нормального напряму та інтенсивності кровотоку і лімфотоку, зменшення проникності судинних клітин. В сумі все це перешкоджає виникненню застійних явищ в периорбітальній області - прямою лімфостимулюючою  дією, зниження спазму артеріол, вазапротекція.
 • Захист колагенових і еластинових волокон, а також і інших макромолекулярних компонентів міжклітинного матриксу від утворення ковалентних зшивок в результаті глікації. Тим самим поліпшуються механічні властивості шкіри (пружність, еластичність), що, природно призводить до зменшення зовнішніх проявів набряклості, поліпшення текстури і т. д. - поліпшення структурно-функціонального стану шкіри, ревіталізація, ліфтинг.
 • Завдяки присутності опіодного пептиду (Hexapeptide-17), препарат має ліполітичну активність, тобто сприяє більш активному розщепленню ліпідів підшкірної жирової тканини - посилення фізіологічного ліполізу.

Базовий курс процедур становить 3-6 сеансів з інтервалом 7-10 днів.

Кількість сеансів визначає лікар-косметолог в залежності від вираженості вікових змін шкіри.

Вартість:

MesoEye C71 1мл - 5100 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

Діє знижка: вартість процедури 3500 грн!

8. Aquashine HA і HA BR 1 мл (Південна Корея)

Aquashine - косметичний ін'єкційний комплексний препарат на основі комбінантної модифікованої гіалуронової кислоти, що допомагає боротися з віковими змінами шкірних покривів. Продукт повністю безпечний. Авторська технологія отримання головного компонента, гіалуронової кислоти, робить його високоефективним, а клінічний результат – яскраво вираженим. Препарат досить популярний і входить до групи лідируючих антивікових засобів.

Cклад:

Селективні дермамодулятори REVOFIL AQUASHINE (Aquashine HA і Aquashine BR) відомі своєю авторською запатентованою технологією отримання гіалуронової кислоти. Вона являє собою кілька ступенів очищення, в результаті чого виходить абсолютно безпечний і високоефективний продукт. Поліпептиди в фізіологічному дозуванні не просто розчинені в гіалуронової кислоти, а пов'язані з нею. Відмінною особливістю препаратів Аквашайн є найвищий індекс ефективності, що забезпечує виражений клінічний результат.

Покази:

Aquashine HA - це ін'єкційний дермамодулятор IV покоління на основі модифікованої частково стабілізованої гіалуронової кислоти. Високомолекулярна фракція ГК (гіалуронової кислоти) і низькомолекулярна фракція ГК стабілізуються окремо і в подальшому змішуються до стану гетерогенного гелю.

Показання до застосування:

 • вікові зміни шкіри при дрібнозморшкуватому і деформаційному типі старіння, а також профілактика появи перших ознак старіння;
 • підготовка до пластичних операцій і реабілітація після них;
 • зневоднена і стресована шкіра;
 • купероз;
 • відновлення шкіри після лазерних процедур і хімічних пілінгів;
 • підготовка до ниткових методик і інвазивних процедур;
 • профілактика патологічного рубцювання.

 

Aquashine HA BR (від «brightness» - сяйво) - видозмінена формула, яка крім ліфтингового і загального антивікового ефекту виробляє депігментацію шкіри за рахунок зменшення синтезу меланіну. Призначається в основному пацієнтам старше 40 років.

Показання до застосування:

 • наявність пігментних плям і вікових зморшок;
 • нерівність і тьмяність тону шкіри;
 • зневоднення шкіри;
 • знижений тонус і еластичність шкірних покривів.

Результати:

Багато жінок стверджують, що результат стає помітний вже після першої процедури, а для якісної біоревіталізації цілком вистачає 3-4 сеансів. Однак точну кількість процедур і вид препарату визначає косметолог, грунтуючись на стані вашої дерми. Після проведення необхідного комплексу процедур досягаються наступні результати:

 • зволоження шкіри помітно зростає;
 • зростає пружність шкірних покривів;
 • розгладжуються зморшки;
 • рівний колір обличчя, скорочується яскравість пігментних плям, зникають рубці.

 

Вартість:

Aquashine HA 2мл - 3500 грн;

Aquashine HA BR 2мл - 3500 грн;

Попередня консультація лікаря безкоштовна.

Тривалість процедури: 60 хв.

 

9. Aquashine BTX 2 мл (Південна Корея)

Aquashine BTX в своєму роді - унікальний препарат. Цей коктейль з понад 50 активних речовин і компонентів забезпечує гібридний ефект: розслаблення клітинного тонусу, яке призводить до зменшення зморшок, і, в той же час, ліфтинг ефект безопераційної "підтяжки" і збільшення пружності шкіри. Біоревіталізант і релаксант в одному шприці! Ефективно розгладжує зморшки і перешкоджає появі нових, освіжає і покращує колір обличчя, блокує появу пігментних плям і усуває сухість шкіри.

Поетапна ефективна корекція вікових змін включає кілька напрямків впливу на проблему. Необхідно блокувати скорочення і гіпертонус м'язів і перешкоджати атрофії і атонії шкірних волокон. Як правило, для вирішення першого завдання використовують препарати, що містять ботулотоксин, а для вирішення другого завдання - біоревіталізацію. Корейський виробник препаратів для краси і повернення молодості - Caregen Ltd - знайшов спосіб об'єднати вплив цих двох груп препаратів в одному продукті. Так на світ з'явився Aquashine BTX, а гібридні властивості ефективного біоревіталізанта і релаксанта забезпечили йому репутацію одного з найкращих препаратів anti-age терапії.

Склад:

 • нестабілізована гіалуронова кислота;
 • пептиди;
 • амінокислоти;
 • вітаміни;
 • мінерали;
 • коензими;
 • нуклеїнові кислоти.

Показання до застосування:

 • Дегідратація шкірного покриву;
 • Зниження пружності шкіри;
 • Птоз;
 • Тьмяний колір обличчя;
 • Пігментація;
 • Поява зморшок різної глибини;
 • Вирівнювання рельєфу шкіри;
 • Постакне і рубці;
 • Підтримуючий препарат в складі ботуло-терапії та міорелаксації.

Результат:

 • візуальний ліфтинг і ефект «підтяжки» овалу;
 • збільшення еластичності шкіри;
 • значне зменшення висипань і плям на шкірі;
 • звуження пор;
 • глибока гідратація шкіри;
 • оновлення шкірних покривів;
 • антиоксидантний захист;
 • усунення зморшок ( «гусячих» лапок, зморшок в області міжбрів'я, чола, носогубних складок, зморшок «маріонетки», складок в куточках губ і на підборідді);
 • профілактика появи нових зморшок і фотостаріння.

Вартість:

Aquashine BTX 2 мл - 3500 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

 

10. Philosophy Regulator Forte (Франція)

Багатокомпонентний біоліфтінговий комплекс Regulator Forte містить найцінніші для шкіри речовини - такі як амінокислоти, вітаміни, пептиди і гіалуронова кислота. Завдяки такому набору компонентів біоліфтінговий комплекс забезпечує швидкий і стійкий омолоджуючий ефект, ініціює глибоке зволоження і запуск процесу ендомодуляціі шкіри, значно зменшує прояви хроностаріння, допомагає прискорити процес відновлення шкіри після глибоких косметологічних і хірургічних втручань.

Комплекс Regulator Forte забезпечує більш тривалий результат корекції стану шкіри в порівнянні з однокомпанентнимі засобами (дає пролонгований ефект глибокого зволоження).

Результат:

 • Усунення сухості шкіри;
 • Вирівнювання мікрорельєфу шкіри;
 • Відновлення еластичності і тонусу шкіри;
 • Освітлення пігментації шкіри;
 • Усунення вікових змін контурів обличчя;
 • Посилення клітинного обміну речовин.

Об`єм:

• 1,6 мл - препарат розподіляється на 2 процедури по обличчю і шиї, або використовується на 1 процедуру по обличчю, шиї, зони декольте і рук;

• 3 мл - препарат розподіляється на 2 процедури по обличчю, шиї, зони декольте і рук.

Вартість процедури:

Philosophy Regulator Forte (Франція) 1,6 мл – 3700 грн
Philosophy Regulator Forte (Франція) 3 мл – 5500 грн

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.
Тривалість процедури: 60 хв.

Записатись

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтінг - це ін'єкційна процедура по омолодженню  стану шкіри. В якості ін`єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма крові. Методика отримання та застосування плазми була розроблена в США в 1975 році. Спочатку плазма застосовувалася тільки для якнайшвидшого загоєння тканин після операцій. Зараз збагачену тромбоцитами плазму використовують для омолодження шкіри обличчя, а також стимуляції росту волосся. 

Суть процедури заключається в тому, що у пацієнта береться його власна кров і проганяється через спеціальний апарат (центрафугу). В результаті центрафугування відбувається відділення плазми з тромбоцитами від червоних кров'яних клітин. На виході виходить концентрована плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами і фібрином.

Цю плазму можна вводити в шкіру обличчя пацієнта, і при цьому практично ніяких побічних ефектів бути не може, так як така плазма - це дуже чиста субстанція, що складається з власних клітин конкретної людини. Тому немає абсолютно ніяких ризиків відторгнення, інфікування або прояви алергічних реакцій.

Сама процедура займає близько 20 хвилин. У пацієнта з вени збирається кров, яка протягом 6 хвилин обертається в центрифузі . В результаті обертання кров розпадається на кілька фракцій, тобто відбувається відділення плазми з тромбоцитами і фібрином - від еритроцитів.

Далі ця збагачена тромбоцитами плазма вводиться шляхом внутрішньошкірних ін'єкцій . Результати проявляються протягом 3-5 тижнів, а повний ефект досягається на 4-7 тижні і триває до 18 місяців.

Результат від плазмоліфтингу:

Для обличчя - усунення пігментних плям, зменшення набряків і темних кіл під очима, поліпшення кольору обличчя, гальмування процесів старіння, глибоке зволоження та живлення шкіри, лікування акне і рубців від вугрової висипки

Для шиї і зони декольте - підвищення пружності шкіри, поліпшення її рельєфу, продовження молодості шкіри

Для волосся - скорочення випадання і зміцнення волосяних цибулин, боротьба з лупою і свербінням, коригування роботи сальних залоз, ущільнення волосся, підвищення густоти, повернення блиску і еластичності

Етапи проведення процедури: 

 • Глибоке очищення шкірних покривів обраної зони;
 • Місцева анестезія - нанесення знеболюючого крему;
 • Взяття власної крові у пацієнта;
 • Виділення з крові концентрату плазми за допомогою спеціальних пристроїв;
 • Введення плазми в шкіру.

Показання:

 • Вікові зміни в шкірі, зниження тонусу, нерівномірний колір шкіри;
 • Погіршення якості і зовнішнього вигляду шкіри в результаті фотостаріння;
 • Акне і постакне;
 • Рубці;
 • Чутлива шкіра;
 • Випадіння волосся;
 • Лупа;
 • Ослаблене волосся.

Протипоказання:

 • Пацієнти з онкологічними захворюваннями;
 • Вагітність, лактація;
 • При наявності інфекцій;
 • Пацієнти, що використовують високі дози ретиноїдів;
 • При хворобі Паркінсона, або будь-яких видах паралічу;
 • Загострення хронічних соматичних і автоімунних захворювань;
 • Порушення згортання крові;
 • Психічні захворювання;
 • Місцеві протипоказання: схильність до утворення келоїдних рубців, герпетичні захворювання, гнійні захворювання.

Лікувальний курс плазмоліфтінгу підбирається індивідуально лікарем на підставі показань і протипоказань і, як правило, складається з 4-х процедур через кожні 7-10 днів. 

Вартість процедури:

Обличчя - 2100 грн;

Обличчя + шия - 2300 грн;

Обличчя + шия + декольте - 2750 грн;

Кисті рук - 2000 грн;

Волосиста частина голови - 2000 грн.

Записатись

Позбавлення від мімічних зморшок - Botox, Neuronox

Головна мета ботолутоксина - мімічні зморшки, перші ознаки яких можуть бути помітні навіть у юному віці. Коли ми жмуримося на сонці, або похмурі брови, або сміємося і морщить лоб, на обличчі починають з'являтися невеликі поглиблення, які з роками посилюються і все чіткіше вимальовуються на шкірі.

Основні показання до застосування:

 • розгладження яскраво-виражених зморшок на обличчі (чоло, міжбрів'я, зона навколо очей, спинка носа, верхня губа, носогубні складки);
 • підтягуючий ефект для опущених куточків брів і рота;
 • усунення вертикальних зморшок на шиї;
 • розслаблення жувальних м'язів і бугристо  напруженого підборіддя;

Результати:

Ефект від процедури стає помітний вже на першу добу, проте свого піку результат ін'єкції досягає на 8-9 добу після введення. Це пов'язано з тим, що препарат поступово впливає на нервову тканину, розслабляючи м'яз. Препарат блокує нервовий імпульс, м'яз залишається без руху, таким чином, шкіра, що покриває м'яз, починає відновлюватися.

Пролонгована дія препарату зберігається в середньому до півроку, після чого можна повторити курс. З кожним новим сеансом тривалість ефекту зростає.

Рекомендації після процедури:

 • протягом перших 4 годин після процедури заборонено приймати горизонтальне положення;
 • протягом перших 14 днів заборонений алкоголь;
 • протягом перших 14 днів заборонено піддавати організм високим температурам (лазня, сауна, солярій, відпочинок в теплих країнах, спортзал);
 • протягом 90 днів заборонені вітаміни групи В (надлишок вітаміну B сприяє спруттінгу, тобто відновленню нервово-м'язової передачі);
 • протягом перших 14 днів заборонений масаж обличчя, в подальшому масаж обличчя не рекомендується, тому що помітно скорочує тривалість дії процедури.

Переваги препаратів, які використовуються лікарями-косметологами центру косметології Shine:

1. Botox Allergan (США)

Botox Allergan - знаменитий препарат для ін'єкцій на основі активованого ботулотоксину.

Нейротоксин типу А, головний компонент ботокса, отримують з бактерій - збудників ботулізму - Clostridium botulinum. Спочатку ботокс використовували для корекції косоокості, усунення блефароспазму (спазм очних повік), геміфаціальний спазму (спазм обличчя), а також для зняття спазмів у дітей з ДЦП. В процесі лікування лікарі помітили ефект розгладження зморшок в місці введення препарату.

У 1989 році ботулотоксин був офіційно визнаний медичним препаратом, його виробник - американська компанія Allergan - почала випускати ботокс в промислових масштабах. Починаючи з 1994-го, Botox Allergan стали застосовувати в індустрії краси. Одна з перших знаменитостей, які перевірили на собі ефективність засобу, - Мадонна. Естетичний результат говорить більше тисячі слів в описі препарату.

Основна перевага даного препарату криється в його складі (в основі продукту покладені 3 активних компоненти: комплекс ботулінічного токсину типу А; альбумін плазми людини; натрій хлор), завдяки якому препарат має мінімум побічних ефектів.

2. Neuronox (Південна Корея)

Препарат виготовлений з високоочищеного ботулотоксину А, що виробляється в лабораторних умовах мікроорганізмами Clostridium botulinum, вміло блокують нервово-м'язову передачу. Для стабілізації отриманої речовини застосовується гемаглютинін і нетоксичні протеїни. За рахунок великої ваги молекул (900кДА), відзначається локальна дія  виключно на заданих ділянках без проникнення в навколишні тканини. Прикріпляється до рецепторів мембрани рухового нерва, ботулоксин проникає в клітину шляхом природного процесу ендоцитозу і, діючи всередині клітини, блокує нейромедіатор ацетилхолін, який відповідає за нервово-м'язову передачу. В результаті відбувається розслаблення м'язів, знімається і блокується їх перенапруження, поступово розгладжуються існуючі зморшки, а нові перестають утворюватися. Це єдиний спосіб впливу на м'язи обличчя, що дозволяють в найкоротші терміни позбутися від ненависних складок і повернути шкірі природну молодість.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, дія препарату зберігається в середньому п'ять - сім місяців.

 

Вартість процедури:

Ботокс 1 од. - 190грн.

 

Кількість одиниць по зонам:

Міжбрів’я - від 12 од.;
Горизонтальні зморшки чола - від 10 од.;
Підняття брів - від 4 од.;
Кісетні зморшки - від 4 од.;
Гусячі лапки - від 6 од.;
Заячі зморшки на носі - від 2 од.;
Нижня третина обличчя - від 6 од.

Записатись

Мезотерапія для відновлення волосся

Мезотерапія для волосся - це ін'єкції спеціально розроблених препаратів та їх поєднань (коктейлів), за допомогою яких усуваються численні проблеми шкіри голови, а також поліпшується кровообіг в цій області. Мікроін'єкції активізують ріст волосся в сплячих цибулинах, постачають волосяні фолікули живильними речовинами, нормалізують обмінні процеси в шкірі. Ефект від застосування мезотерапії очевидний при порівнянні стану волосся до і після курсу процедур: волосся стає густішим, щільним, блискучим), в цілому набуває здорового і красивого вигляду. 

 

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

1. Meso-Genesis BP3 (США) 2,5/5мл

Інєкційний препарат медичного призначенння Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс) для природнього  відновлення краси волосся, зупинення передчасної втрати волосся і активації росту нового волосся у жінок та чоловіків.

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

Ексклюзивна запатентована Трихологічна формула на основі унікального Wharton's Jelly Peptide P199 ™ природним чином впливає на стовбурові клітини людини, забезпечуючи циклічний ріст волосся і якісне оновлення шкіри волосистої частини голови.

Унікальний механізм дії за рахунок свого складу і унікального запатентованого пептиду Wharton's Jelly Peptide, забезпечує специфічне і комплексний вплив на механізми, що приводять до послаблення і випдіння волосся.

Результат - відроджується структура шкіри волосистої частини голови і самого волосяного фолікула, усувається запалення, відновлюється мікроциркуляція.

Запатентований препарат, що пройшов численні клінічні дослідження.

Основні компоненти препарату:

 • Wharton’s Jelly Peptide P199™ — синтетичний аналог ембріонального пептида людини;
 • Hexapeptide 17;
 • Ацетил Тетрапептид-3
 • Біоханін-А
 • Ацетил-Тетрапептид-2

Покази до проведення процедури:

 • Нерубцеве випадіння волосся;
 • Профілактика випадіння волосся;
 • Лікування порушеної системи волосся;
 • Сухість шкіри голови.

Протипокази до проведення процедури:

 • Гостро запалені висипання (акне, герпес) або активне проявлення хронічних дерматизів в зоні передбачуваних ін’єкцій;
 • Гіперчутливість до компонентів препарату;
 • Аутоімунні захворювання та/або прийом препаратів для корекції цих станів;
 • Вагітність та лактація;
 • Вік менше 18 років.

Результат:

 • Відновлення мікроциркуляції волосяної частини голови;
 • Усунення мікрозапалень;
 • Відродження структурного стану шкіри волосяної частини голови і самого волосяного фолікула; 
 • Зупинення передчасного випадіння волосся;
 • Активація росту нових волосків на ділянках випадінь у жінок та чоловікків; 
 • Видиме збільшення густоти волосся; 
 • Відновлення нормальної структури шкіри голови; 
 • Збільшення товщини волоска. 

Вартість процедури:

Meso-Genesis BP3 2,5 мл - 1050 грн;

Meso-Genesis BP3 5 мл - 1900 грн.

Тривалість процедури: 60 хв.

Курс: 4-12 процедур з періодичністю 1 раз в тиждень.

2. MESO HAIR Philosophy (Франція) 2мл

Цей засіб живить шкіру голови, відновлюють цибулину і фолікули, стимулюють ріст нового волосся і збільшують тривалість їх життя.

Коктейль суперактивних інгредієнтів підсилюють ріст волосся, поліпшують їх структуру і зупиняють випадання волосся. Стимулює мікроциркуляцію в шкірі голови, забезпечує адекватну доставку необхідних для формування волосяного стрижня поживних інгредієнтів і, за рахунок інтенсивного харчування, зміцнює їх. Рекомендується для лікування алопеції і сприяє росту нового волосся.

Стимулює мікроциркуляцію в шкірі голови, забезпечує адекватну доставку необхідних для формування волосяного стержня поживних інгредієнтів і, за рахунок інтенсивного харчування зміцнює їх. Рекомендується для лікування алопеції, і сприяє зростанню нового волосся.

Покази до проведення процедури:

 • Гормональне випадіння волосся;
 • Спадкове випадіння волосся;
 • Випадіння волосся, пов'язане з втомою, стресом;
 • Випадіння волосся, пов'язане з вагітністю;
 • Сезонне випадіння волосся;
 • Профілактика і лікування волосся і шкіри голови після прийому курсу антибіотиків;
 • Зневоднене, втомлене волосся;
 • Профілактика для тонкого волосся;
 • Ламкість і сухість волосся;
 • Лупа, свербіж шкіри голови, себорейний дерматит;
 • Алопеція.

Протипокази до проведення процедури:

 • Період вагітності і грудного вигодовування;
 • Знижений імунітет;
 • Бактеріальні або вірусні інфекції;
 • Запальні процеси шкіри;
 • Порушення згортання та інші захворювання крові;
 • Жовчнокам’яна хвороба;
 • Цукровий діабет;
 • Онкологічні захворювання;
 • Період менструації;
 • Психологічні розлади, епілепсія.

Основні компоненти:

 • Гіалуронат натрію,
 • Міо-інозитол,
 • L- гліцин, L-аланін, L-аспарагиназа, L- цистеїн, L-глутамінова кислота, L-гістидин, L-ізолейцин,
 • Фолієва кислота, вітамін C, вітамін H (біотин) ,
 • Вітаміни В1, В2, В3, В5, В6, В12

Вартість: 900 грн.

Тривалість процедури: 60 хв.

Курс: 4-12 процедур з періодичністю 1 раз в тиждень.

Діє знижка -20%: 900грн  720грн, за умови оплати 3 процедур.

Записатись

Ін`єкційні методики омолодження шкіри

PB SERUM BODY (Іспанія)

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

PBSerum Body - професійні препарати для усунення жирових відкладень в проблемних зонах, відновлення еластичності і мікрорельєфу шкіри, запуску процесу фізіологічного ремоделювання гіподерми. Основними перевагами препаратів - це інноваційна рецептура та відсутність консервантів, відчутний і тривалий ефект. Також плюсом є широкі можливості застосування.

Все це - PBSerum Body - лінія препаратів для корекції недоліків фігури (локальні жирові відкладення, всі форми целюліту).

Препарати PBSerum Body відмінно поєднуються з більшістю методик апаратної косметології, забезпечуючи ефект синергії. Це дозволяє зробити стандартну апаратну процедуру особливою, результат же буде помітний вже після перших двох сеансів.

Комплекс інтенсивної лінії по корекції обличчя і тіла. Механізм дії гранично прозорий і заснований на властивостях трьох ферментів, що виробляються нашим організмом: ліпази, колагенази і гіалуронідази.

 • Ліпаза каталізує розщеплення жирів і, таким чином, відбувається вплив на локальні жирові відкладення при відсутності побічних ефектів.
 • Коллагеназа руйнує старий колаген, стимулюючи при цьому синтез нового. Таким чином  відбувається руйнування фіброзних перемичок твердого целюліту і зменшення симптомів "апельсинової кірки".
 • Гіалуронідаза розщеплює власну гіалуронову кислоту і, тим самим, корегує надмірний вміст рідини в гіподермі. В результаті відбувається ефективний дренаж і видиме зменшення проявів набрякового целюліту.

Основна область застосування:

 • Лікування гіпертрофічних рубців, застарілих стрий (розтяжок). Курс лікування залежить від стану шкіри (1-6 процедур). Вартість 1 процедури - 2000 грн.
 • Ферментний ліполіз тіла. Курс лікування залежить від стану шкіри (2-8 процедур). Вартість 1 процедури - 2700 грн.
 • Ферментний ліполіз обличчя. Курс лікування залежить від стану шкіри (2-8 процедур). Вартість 1 процедури: щоки - 2500 грн., підборіддя 3500 грн.
 • Зменшення обсягів тіла, лікування целюліту, усунення вираженої атонічності і в'ялості шкіри, сильного провисання.

Курс лікування залежить від стану шкіри (3-10 процедур).

Вартість 1 процедури - від 2700 грн.

 

SOLIDERM 4 (PHYLOSOPHY, Франція)

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

Препарати SOLIDERME об'єднали в собі властивості філлера і засоби для глибокого зволоження. У складі препарату міститься маннитол.

Маннитол - антиоксидант, сприяє виведенню з тканин вільних радикалів, завдяки чому поліпшується стан тканин і мінімізується руйнування в них гіалуронової кислоти, зменшує запальну реакцію в місці введення препарату.

Заповнює дефіцит тканин на скронях, вилицях, спинці носа. Відновлює водний баланс шкіри і еластичність, уповільнює старіння шкіри, завдяки антиоксидантній властивості маннитола, сприяє фізіологічної активації процесів синтезу колагену. Ефект від застосування може зберігатися до 24 місяців.

Покази до проведення процедури:

 • Волюметричне (об'ємна контурна пластика) корекція обличчя;
 • Заповнення зморшок і складок;
 • Корекція рубців і стрий;
 • Поліпшення щільності і еластичності шкіри.

1 мл - 5000 грн.

У вартість процедури входить крем-анастезія.

Попередня консультація лікаря безкоштовна.

Тривалість процедури: 60 хв.

 

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити