Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Позбавлення від мімічних зморшок - Botox, Neuronox

Головна мета ботолутоксина - мімічні зморшки, перші ознаки яких можуть бути помітні навіть у юному віці. Коли ми жмуримося на сонці, або похмурі брови, або сміємося і морщить лоб, на обличчі починають з'являтися невеликі поглиблення, які з роками посилюються і все чіткіше вимальовуються на шкірі.

Основні показання до застосування:

  • розгладження яскраво-виражених зморшок на обличчі (чоло, міжбрів'я, зона навколо очей, спинка носа, верхня губа, носогубні складки);
  • підтягуючий ефект для опущених куточків брів і рота;
  • усунення вертикальних зморшок на шиї;
  • розслаблення жувальних м'язів і бугристо  напруженого підборіддя;

Результати:

Ефект від процедури стає помітний вже на першу добу, проте свого піку результат ін'єкції досягає на 8-9 добу після введення. Це пов'язано з тим, що препарат поступово впливає на нервову тканину, розслабляючи м'яз. Препарат блокує нервовий імпульс, м'яз залишається без руху, таким чином, шкіра, що покриває м'яз, починає відновлюватися.

Пролонгована дія препарату зберігається в середньому до півроку, після чого можна повторити курс. З кожним новим сеансом тривалість ефекту зростає.

Рекомендації після процедури:

  • протягом перших 4 годин після процедури заборонено приймати горизонтальне положення;
  • протягом перших 14 днів заборонений алкоголь;
  • протягом перших 14 днів заборонено піддавати організм високим температурам (лазня, сауна, солярій, відпочинок в теплих країнах, спортзал);
  • протягом 90 днів заборонені вітаміни групи В (надлишок вітаміну B сприяє спруттінгу, тобто відновленню нервово-м'язової передачі);
  • протягом перших 14 днів заборонений масаж обличчя, в подальшому масаж обличчя не рекомендується, тому що помітно скорочує тривалість дії процедури.

Переваги препаратів, які використовуються лікарями-косметологами центру косметології Shine:

1. Botox Allergan (США)

Botox Allergan - знаменитий препарат для ін'єкцій на основі активованого ботулотоксину.

Нейротоксин типу А, головний компонент ботокса, отримують з бактерій - збудників ботулізму - Clostridium botulinum. Спочатку ботокс використовували для корекції косоокості, усунення блефароспазму (спазм очних повік), геміфаціальний спазму (спазм обличчя), а також для зняття спазмів у дітей з ДЦП. В процесі лікування лікарі помітили ефект розгладження зморшок в місці введення препарату.

У 1989 році ботулотоксин був офіційно визнаний медичним препаратом, його виробник - американська компанія Allergan - почала випускати ботокс в промислових масштабах. Починаючи з 1994-го, Botox Allergan стали застосовувати в індустрії краси. Одна з перших знаменитостей, які перевірили на собі ефективність засобу, - Мадонна. Естетичний результат говорить більше тисячі слів в описі препарату.

Основна перевага даного препарату криється в його складі (в основі продукту покладені 3 активних компоненти: комплекс ботулінічного токсину типу А; альбумін плазми людини; натрій хлор), завдяки якому препарат має мінімум побічних ефектів.

2. Neuronox (Південна Корея)

Препарат виготовлений з високоочищеного ботулотоксину А, що виробляється в лабораторних умовах мікроорганізмами Clostridium botulinum, вміло блокують нервово-м'язову передачу. Для стабілізації отриманої речовини застосовується гемаглютинін і нетоксичні протеїни. За рахунок великої ваги молекул (900кДА), відзначається локальна дія  виключно на заданих ділянках без проникнення в навколишні тканини. Прикріпляється до рецепторів мембрани рухового нерва, ботулоксин проникає в клітину шляхом природного процесу ендоцитозу і, діючи всередині клітини, блокує нейромедіатор ацетилхолін, який відповідає за нервово-м'язову передачу. В результаті відбувається розслаблення м'язів, знімається і блокується їх перенапруження, поступово розгладжуються існуючі зморшки, а нові перестають утворюватися. Це єдиний спосіб впливу на м'язи обличчя, що дозволяють в найкоротші терміни позбутися від ненависних складок і повернути шкірі природну молодість.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, дія препарату зберігається в середньому п'ять - сім місяців.

 

Вартість процедури:

Ботокс 1 од. - 190грн.

 

Кількість одиниць по зонам:

Міжбрів’я - від 12 од.;
Горизонтальні зморшки чола - від 10 од.;
Підняття брів - від 4 од.;
Кісетні зморшки - від 4 од.;
Гусячі лапки - від 6 од.;
Заячі зморшки на носі - від 2 од.;
Нижня третина обличчя - від 6 од.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити