Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69


Контурна пластика обличчя

Це метод введення філерів (від англ. Filler - наповнювач) в різні зони для корекції відсутнього об`єму.

Ін'єкційна контурна пластика дозволить уникнути застосування в подальшому більш рішучих заходів, таких, як пластична хірургія: сучасна косметологія в центрі косметології SHINE допоможе підтримувати бездоганний вигляд в будь-якому віці і без операцій. Контурна пластика обличчя здійснюється лікарями-косметологами за допомогою гелю і гіалуронової кислоти.

Зони застосування:

 • Збільшення і корекція виличної зони;
 • Збільшення і корекція підборіддя;
 • Корекція овалу обличчя (лінії нижньої щелепи);
 • Заповнення носогубних складок;
 • Корекція носослізний борозди;
 • Відновлення контуру обличчя в скроневій зоні;
 • Корекція періоральних зморшок;
 • Корекція ліній маріонетки;
 • Корекція глибоких зморшок шиї, декольте.

 Показання до проведення процедури:

 • Недостатній об`єм виличної зони;
 • Недостатній об`єм підборіддя;
 • Птоз обличчя;
 • Неправильний рельєф обличчя, «друге» підборіддя;
 • Носогубні складки;
 • Мімічні зморшки в області очей;
 • Птоз (опущення), «мішки» під очима
 • Зморшки в куточках рота, над і під губами, опущені куточки губ;
 • Зморшки на чолі, міжбрівні складки;
 • Зморшки на шиї і в зоні декольте.

 Протипоказання до проведення процедури:

 • Наявність постійних наповнювачів в зоні процедури (силікон, метилметакрилат, біогель і ін.) - це специфічне протипоказання, що відрізняє контурну пластику від інших ін'єкційних і апаратних процедур
 • Запальний процес в зоні передбачуваної процедури.
 • Герпес в активній стадії.
 • Вагітність і лактація (не проводилися дослідження на цій групі пацієнток з етичних міркувань).
 • Загальні гострі захворювання і загострення хронічних хвороб.
 • Онкологічні захворювання.

Переваги препаратів, які використовуються фахівцями центру косметології SHINE:

1. Juvederm (США) - серед основних причин популярності філерів Juvederm косметологи називають їх пластичність, піддатливість, відсутність міграції під шкірою, здатність тримати задану форму і об'єм протягом гарантованого виробником терміну (до 1 року - звичайні філери, близько 18 місяців і більше - щільні волюметрики) і, звичайно, перевірена часом безпеку імплантатів.

Основою всіх препаратів є добре зарекомендувавша себе в косметології гіалуронова кислота нетваринного походження, стабілізована за унікальною технологією тривимірної матриці 3D Matrix, що наділяє гелі особливими властивостями. У порівнянні з конкурентними марками, філери Juvederm відрізняються високою пластичністю, завдяки якій молекули гіалуронової кислоти дуже щільно з'єднуються з тканинами дерми і утворюють свого роду міцний каркас, стійкий до температурних коливань і зовнішнім факторам. Якщо дія стандартного дермального наповнювача зберігається в середньому 6 - 8 місяців, то засоби Ювідерм відмінно зберігаються під шкірою від 1 року і більше, в залежності від розв'язуваної естетичної проблеми та індивідуальних особливостей пацієнтів. Ще одним примітною гідністю всіх гелів Juvederm є їх однорідна консистенція, що створює максимально натуральний ефект омолодження. Косметологи відзначають, що з цією продукцією працювати дійсно легко і комфортно, так як очікуваний ефект можна спрогнозувати наперед і не боятися, що філлер розтечеться, мігрує або ляже нерівно.

2. Teosyal (Швейцарія) - високі стандарти виробництва філерів лабораторії TEOXANE гідно оцінені Міжнародною Фармакопеєю  чиї вимоги на сьогодні навіть нижче рівня якості препаратів компанії. Вся серія Teosyal проходить складний процес очищення від залишкових протеїнів і бактерій. В результаті - «чистота» активної речовини дозволяє уникнути проблем, які виникають при введенні менш якісних препаратів. Побічні ефекти і алергічні реакції у випадку з препаратами Teosyal виникають за все в 1 випадку з 15 000. Таким показником можуть «похвалитися» одиниці компаній на ринку.

Запатентована технологія виробництва дозволяє створювати додаткові зв'язки в молекулах кислоти, що робить її більш стійкою і допомагає залишатися в тканинах довше в порівнянні з багатьма аналогічними препаратами.

Молекули гіалуронової кислоти, які потрапляють з введенням субдермальних гелем в глибокі шари шкіри, створюють всередині «депо» гіалуронової кислоти, які «піднімають» поверхню, притягують вологу в клітини, насичують і живлять поверхню шкіри, активізують біологічні процеси в шкірі.

3. Belotero (Німеччина) - в основі монофазного коректора лежить стабілізована гіалуронова кислотаконцентрацією 22,5 мг / мл з перехресної прошивкою молекул. Для модифікації полімеру застосовується методкогезивних поліутрамбованої  матриці (КМП), заснований на поступовому зв'язуванні молекул гіалуронату,що дозволяє створити повністю очищений від шкідливих домішок наповнювач з оптимальними в'язко-еластичнимивластивостями. Така структура гелю формує в тканинах свого роду щільний каркас з діючої речовини,утримує достатню для нормалізації обмінних процесів кількість вологи. Філер зберігається підшкірою до 12 місяців, прекрасно поєднується зі своїми тканинами пацієнта і не провокує алергії абосерйозних ускладнень. Стабільні властивості гелю зберігаються протягом усього терміну дії безнеобхідності повторного введення.

4. Neuramis (Південна Корея) - дермальний наповнювач у вигляді стерильного прозорого гелю стабілізованою ГК виробництва японської компанії Shiseido.

Головна особливість препаратів Neuramis і його відмінність від інших засобів подібної дії - у використанні унікальної технології SHAPE. Повна назва StabilizedHyaluronicAcid & amp; PurificationEnhancement дослівно означає «стабілізована гіалуронова кислота і вдосконалено очищена».

Найменування технології в повній мірі відображає метод синтезу гіалуронової кислоти для філерів даної марки. Стабілізація гіалуронової кислоти, здійснюються в два етапи. Цей процес забезпечує стійкий і тривалий ефект омолодження. Вдосконалений спосіб очищення стабілізованої гіалуронової кислоти передбачає видалення з речовини не тільки ендотоксинів, але й невикористаних часток BDDE. Мінімальний вміст в ГК стабілізатора BDDE робить її менш токсичною, підвищує якість продукту.

Безпека засобів Neuramis підтверджена Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейським директоратом за якістю лікарських засобів та охорони здоров'я (EDQM), гель також сертифікований в Україні.

 

Вартість процедури:

 

Juvederm Ultra 3 (США) з лідокоїном (1 мл) - 5750 грн;

Juvederm Ultra 4 (США) з лідокоїном (1 мл) - 6250 грн;

Juvederm Volbella (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Juvederm Volift (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Juvederm Voluma (США) з лідокоїном (1 мл) - 6700 грн;

Teosyal Deep Lines Puresense (Швейцарія) з лідокоїном (1 мл) - 5400 грн;

Teosyal Global Action Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5400 грн;

Teosyal Redencity II Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5600 грн;

Teosyal Ultimate Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5300 грн;

Teosyal RHA 1 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5300 грн;

Teosyal RHA 2 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5500 грн;

Teosyal RHA 3 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5600 грн;

Teosyal RHA 4 Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5800 грн;

Teosyal Ultra Deep Puresense (Швейцарія) злідокоїном (1 мл) - 5500 грн;

Belotero Balance (Німеччина) безледокаїн (1 мл) - 5300 грн;

Belotero Intense Lidocaine (Німеччина) зледокаїн (1 мл) - 5500 грн;

Belotero Soft Lidocaine (Німеччина) зледокаїн (1 мл) - 5350 грн;

Neuramis Deep Lidocaine (ПівденнаКорея) злідокоїном (1 мл) - 4850 грн;

Neuramis Volume Lidocaine (ПівденнаКорея) злідокоїном (1 мл) - 5150 грн;

У вартість процедури входить крем-анастезія.
Тривалість процедури: 60 хв.
Попередня консультація лікаря безкоштовна.

Діє акція на контурну пластику обличчя -10%, умови акції - фото і відео до і після.

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити