Реєстрація

Вхід

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Графік роботи: Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00 Неділя: з 11:00 до 17:00   м. Львiв, вул. I. Франка, 69

Лікування акне

Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне - це інноваційний та ефективний напрямок в лікуванні даного захворювання, яке надає прекрасну альтернативу традиційним методам лікування вугрової хвороби.

Акне (вугрова хвороба) - одне з найпоширеніших захворювань шкіри. Захворювання шкіри проявляється в період статевого дозрівання, викликається запаленням сальних залоз і призводить до ураження потових залоз. В даний час, лікарі-косметологи вважають, що хвороба може проявлятися в будь-якому віці, в рівній мірі як у чоловіків, так і у жінок.

До традиційних методів лікування можна віднести різні харчові дієти, прийом антибіотиків, застосування антисептиків, розтин абсцесу, видалення рубців. Однак, як показує досвід, дані методи не дають стійкого в часі позитивного, в естетичному відношенні, результату.

Лазерна терапія вугрової хвороби, для багатьох пацієнтів, може бути єдиною альтернативою лікування акне.

Основний принцип дії полягає в тому, що лазерний промінь проходить углиб шкіри на 0,4 см - на основний рівень залягання сальних залоз, які є головними в лікуванні вугрової хвороби.

Потрапляючи на шкіру, лазер створює тепловий вплив (пацієнт може відчути легке поколювання шкіри), далі відбувається часткове руйнування клітин, які вистилають вивідні протоки сальних залоз (себоцітов). Таке лікування лазером знижує вироблення шкірного сала, паралельно гинуть бактерії і грибки, які виробляють порфірин і викликають локальне акне. Даний метод здійснює запуск блокування пускового механізму виникнення вугрової хвороби.

Фотодинамічний вплив лазера призводить до поліпшення припливу крові до осередків запалення. У зоні вугрових висипань, з потоком крові, надходять лейкоцити які пригнічують запалення в шкірі природним шляхом. Даний процес призводить до розсмоктування почервоніння після утворень (прищів).

У період курсу лікування лазером досягається ефект ремоделювання шкіри. Відбувається звуження шкірних пор, згладжування рельєфу шкіри, проходить пігментація шкіри, усуваються рубці, і відбувається профілактика їх утворення. Шкіра набуває рівномірний і здоровий колір.

Ефективність лазерної терапії базується на тому, що за допомогою спрямованого впливу лазера, знищуються бактерії в верхніх і глибших шарах шкіри, зменшується виділення сальних залоз, знімається поверхневе роздратування і здійснюється комплексне лікування дерми.

 Необхідний курс процедур лазерного лікування акне підбирається лікарем-косметологом індивідуально кожному пацієнту. В середньому, курс лазерної терапії складають 7-10 сеансів, залежно від рівня тяжкості вугрової хвороби.

Тривалість даної процедури становить 20-30 хвилин. Через один-два сеанси лікування у пацієнта настає значне (видиме) поліпшення.

Часто можна поєднувати лікування акне на обличчі і на інших ділянках тіла (наприклад, спині). При важких формах акне, для досягнення стійкого результату, необхідно комплексне лікування вугрової хвороби. Необхідно поєднувати лазерну терапію з такими процедурами:

 • Чистки обличчя і тих ділянок шкіри, які цього потребують.
 • Пілінг для проблемної шкіри.
 • Різні процедури по догляду.

Існують деякі протипоказання до проведення лазерної терапії.

Протипоказання, при яких не може проводитися лазерна терапія:

 • Вагітність.
 • Цукровий діабет (інсулінозалежний тип).
 • Онкологічні захворювання шкіри.

Тимчасові протипоказання:

 • Прийом фотосенсибілізуючих препаратів.
 • Гострі форми герпесу.
 • Свіжий загар.

Стоимость: 

Обличчя - 400 грн;
Т- зона - 280 грн;
Декольте - 500 грн;
Плечі - 580 грн;
Верхня ділянка спини - 450 грн;
Спина - 750 грн;
Сідниці - 600 грн.


ДО 30.11.2017 ДІЄ АКЦІЯ -35%!

Записатись

Мікроголкова мезотерапія з активними сироватками

Мікроголкова мезотерапія — це введення під шкіру обличчя спеціальної сироватки одночасно кількома ін’єкціями. Середня глибина проколу варіюється від 0,4 до 4 мм. Вона залежить від проблемного місця та складності виправляється дефекту. Відстань між голками регламентовано — 0,5 мм. Такий принцип доставки поживних і активних речовин в різні шари дерми вбиває відразу двох зайців.

У момент численних проколів руйнуються старі клітини. Для їх відновлення шкіра починає активізувати стовбурові клітини з тих ділянок біля місця ін’єкції, які не зазнали пошкоджень.

Стовбурові клітини — будівельний матеріал, стратегічний резерв, що складається з незрілих клітин. По команді шкіри вони прискорено вбудовуються в зруйновані тканини і набувають їх властивості. Разом з ними мігрують фібробласти, що відтворюють нові молоді клітини. Протягом 24 годин після процедури мікроголкової мезотерапії особи вони усувають залишки пошкоджених, мертвих клітин, старий колаген, еластин, віджилий свій термін меланін; відновлюють верхній шар епідермісу, формуючи при цьому оновлений. 

Вторинний ефект мікроголкової мезотерапії особи полягає в дії введеного під шкіру мезококтейля. В залежності від індивідуально підібраного складу він має омолоджуючу дію, зменшує обсяг жирової підшкірної клітковини, стимулює клітинний метаболізм, поліпшує місцевий кровообіг, бере участь у лимфообмене. Відповідно, вже після одного сеансу буде видно перші результати.

Під час процедури викроистовується сироватка PB Serum MULTIVIT COMPLEX (3мл) - оздоровлюючий ефект для шкіри, схильної до появи вугрової висипки

Активні інгредієнти:

Фермент кератинази - ексфоліація та усунення гіперкератозу, клітинне відновлення

Фермент ліпаза - себорегулююча дія

Комплекс вітамінів групи В (В1, В3, В5, В6):

 • участь в окиснюючо-відновлю.ючих процесах;
 • антиоксидантна та протизапальна активність;
 • підвищення енергетичного статусу клітин;
 • себорегулююча дія;
 • зволоження;
 • стимуляція клітинного оновлення шкіри.

Показання для застосування:

 • жирна, проблемна шкіра;
 • себоренний дерматит;
 • гіперкератоз.

 

900.00 грн

Записатись

Мезотерапія для лікування акне

Мезотерапія - це ефективна методика, яка допомагає позбутись акне. Суть мезотерапії полігає в тому, що пацієнту роблять внутрішньошкірні ін'єкції невеликих доз спеціальних препаратів. При цьомуактивні речовини попадають безпосередньо в проблемну зону шкіри. Завдяки чому, велика кількість препаратів зразу досягає потрібної концентрації і надає свій позитивний вплив. В результаті в пацієнта значно покращується обмін речовин в тканинах, прискорюються процеси природньої регенерації.

Мезотерапія в боротьбі з акне - це не разова ін'єкція. Не варто очікувати миттєвий і приголомшливий ефект після першого уколу. Тривалість курсу залежить від початкового стану і особливостей шкіри, кількості акне, віку пацієнта. Кількість ін'єкцій оприділяється індивідуально.

Хоч результат буде помітний вже після першої процедури, але по закінченню курсу він буде сильніший, а максимальний результат буде через місяць після останньої прооцедури.

Під час процедури використовується сироватка Md: complex ™ SkinClear - протизапальний, кератолітичний і себорегулюючий коктейль для лікування акне.

Комплексний склад md: complex ™ SkinClear забезпечує протизапальну, антисептичну, кератолітичну, себосупресивну дію; звужує пори, посилює репаративну регенерацію, мінімізуючи появи рубців і гіперпігментації після запальних елементів акне.

Cклад:

 • саліцилова кислота;
 • азелогліцин;
 • мультивітамінний комплекс (В2, В5, В6);
 • метіонін;
 • екстракти рослин (кореня лопуха, шавлії лікарської, глухої кропиви білої, ромашки лікарської);
 • глікозамінглікани.

1100.00 грн

Записатись

Графік роботи:

Понеділок-субота: з 10:00 до 20:00

Неділя: з 11:00 до 17:00

 

м. Львiв, вул. I. Франка, 69

+38 (073) 050-30-30

+38 (068) 146-30-30

Відправити